Piosenki Antykomunistyczne - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Piosenki Antykomunistyczne

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dziś pierwszego maja – w święto, podczas, którego członkowie SLD maszerują ulicami polskich miast i cieszą z tego jak zmieniła się Polska – musiałem stworzyć playlistę piosenek, które powinny być im śpiewane prosto w twarz – zapraszam do odsłuchania piosenek antykomunistycznych.

Pierwszy dzień maja – w okresie panowania w naszym kraju pachołków rosyjskich “świętowany” był bardzo uroczyście. Wszelkiej maści sprzedawczyki chodziły dumnie w pochodach machając ucieszonej władzy. Wielka część społeczeństwa zmuszana była do uczestniczenia w tych hucpach. Pokolenie wychowane w latach 50-60-70 uczone było przez komunistyczne szkoły, z komunistycznym programem nauczania… jedynie niewielka część naszego narodu uczyła w domach swoje dzieci tego czym był Katyń, NSZ czy Sybir – te osoby wiedziały, że idąc na taki pierwszomajowy marsz uczestniczą w poparciu tych, którzy na rękach mieli krew tysięcy polskich żołnierzy bestialstwo pomordowanych w katowniach stalinowskich. Śmiechem historii jest to, że dzisiaj, w “wolnej” Polsce postkomuna może bezkarnie organizować takie same marsze jak za czasów komunistycznej okupacji. Dlatego, obowiązkiem polskich patriotów powinno być organizowanie w ten dzień marszów patriotycznych – kontrmanifestacji – pokazując, że nasz naród za wiele wycierpiał przez komunizm i nie ma społecznej zgody na promowanie lewackich, zdegenerowanych idei.

Precz z Komuną
Precz z Komuną, za: narodowyszczecin.pl

Udostępniam Państwu zbiór wybranych przeze mnie piosenek i pieśni antykomunistycznych. Gatunkowo mieszczą się one chyba we wszystkich gatunkach muzyki – od poezji śpiewanej po punk rock. Proszę ją udostępniać!


Zapraszam do oglądnięcia klipów muzycznych z mojej playlisty: składanka antykomunistyczna:

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę piosenki pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: The request cannot be completed because you have exceeded your <a href="/youtube/v3/getting-started#quota">quota</a>.

Dla mnie, młodego Polaka, urodzonego w 1989 roku, komunizm jest ucieleśnieniem tego co złe w naszym kraju i złe w człowieku. Jest wyrazem ludzkiej głupoty, pazerności i zapomnieniem o wszelkich ludzkich, humanistycznych wartościach. Funkcjonowanie komunizmu na świecie kojarzy mi się jedynie z milionami ofiar, czy to w Polsce czy w Korei, Rosji, Kambodży czy Ameryce Południowej. Uważam, że wszelkie symbole komunistyczne (od sierpa i młota po koszulki z Che Guevarą powinny być całkowicie zakazane tak samo jak niemieckie swastyki. Ręce mi opadają jak widzę, ludzi w moim wieku, z koszulkami z sierpem i młotem, wysławiających komunizm jako najlepszy ustrój polityczny. Coś co jest nierealne a niesie ze sobą jedynie śmierć i głód nie wiem jak może być atrakcyjne, nawet dla takich przygłupów jak członkowie Antify.
To z komunizmem utożsamiam obecną w naszym kraju biedę, rozpadające się socjalistyczne osiedla i otumanienie całego narodu. To z komunizmem kojarzy mi się brak samodzielnego myślenia i zniewolenie intelektualne przejawiające się w Polsce bezwzględnym zaufaniem do stacji takich jak TVN albo gazet takich jak Gazeta Wyborcza. To z komunizmem kojarzy mi się brak godności, zarówno wśród ludzi jak i wśród władzy, tylko tak mogę określić pozostawianie przez “25 lat wolności” pomników “bohaterskiej Armii Czerwonej” w centrach polskich miast (tak jak w Szczecinie). Z komunizmem kojarzy mi się również całkowite podporządkowanie się władzy, to że Polacy siedzą w domach kiedy “liberalny” rząd podnosi im podatki, zwiększa wiek emerytalny, kradnie ich pieniądze oraz zadłuża Polskę na kolejne dziesiątki lat – jest dla mnie czymś nieprawdopodobnym. Mam nadzieję, że młode pokolenie, pokolenie ludzi, którzy co roku spotykają się w Warszawie na Marszu Niepodległości nie będzie jak ich rodzice, że będzie walczyć o swoje i wyrwie się wreszcie z socjalistycznego myślenia, bo wszystko można zrobić biorąc sprawy w swoje ręce.

Katastrofa to nie śmierć połowy ludzkości w wojnie atomowej. Katastrofa to życie całej ludzkości pod panowaniem ustroju komunistycznego.
– Józef Mackiewicz

Kim jest komunista? Jest to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. A jak nazwać antykomunistę? To ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina.
– Ronald Reagan

Stop Komunizmowi!
Stop Komunizmowi!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,870FaniLubię
18,077ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy