Piosenki-Antykomunistyczne
w , ,

Piosenki Antykomunistyczne

Dziś pierwszego maja – w święto, podczas, którego członkowie SLD maszerują ulicami polskich miast i cieszą z tego jak zmieniła się Polska – musiałem stworzyć playlistę piosenek, które powinny być im śpiewane prosto w twarz – zapraszam do odsłuchania piosenek antykomunistycznych.

Pierwszy dzień maja – w okresie panowania w naszym kraju pachołków rosyjskich “świętowany” był bardzo uroczyście. Wszelkiej maści sprzedawczyki chodziły dumnie w pochodach machając ucieszonej władzy. Wielka część społeczeństwa zmuszana była do uczestniczenia w tych hucpach. Pokolenie wychowane w latach 50-60-70 uczone było przez komunistyczne szkoły, z komunistycznym programem nauczania… jedynie niewielka część naszego narodu uczyła w domach swoje dzieci tego czym był Katyń, NSZ czy Sybir – te osoby wiedziały, że idąc na taki pierwszomajowy marsz uczestniczą w poparciu tych, którzy na rękach mieli krew tysięcy polskich żołnierzy bestialstwo pomordowanych w katowniach stalinowskich. Śmiechem historii jest to, że dzisiaj, w “wolnej” Polsce postkomuna może bezkarnie organizować takie same marsze jak za czasów komunistycznej okupacji. Dlatego, obowiązkiem polskich patriotów powinno być organizowanie w ten dzień marszów patriotycznych – kontrmanifestacji – pokazując, że nasz naród za wiele wycierpiał przez komunizm i nie ma społecznej zgody na promowanie lewackich, zdegenerowanych idei.

Precz z Komuną
Precz z Komuną, za: narodowyszczecin.pl

Udostępniam Państwu zbiór wybranych przeze mnie piosenek i pieśni antykomunistycznych. Gatunkowo mieszczą się one chyba we wszystkich gatunkach muzyki – od poezji śpiewanej po punk rock. Proszę ją udostępniać!


Zapraszam do oglądnięcia klipów muzycznych z mojej playlisty: składanka antykomunistyczna:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLJ17VbreRzo-GhPKqkfamofDVyX-rdGmS

 

Dla mnie, młodego Polaka, urodzonego w 1989 roku, komunizm jest ucieleśnieniem tego co złe w naszym kraju i złe w człowieku. Jest wyrazem ludzkiej głupoty, pazerności i zapomnieniem o wszelkich ludzkich, humanistycznych wartościach. Funkcjonowanie komunizmu na świecie kojarzy mi się jedynie z milionami ofiar, czy to w Polsce czy w Korei, Rosji, Kambodży czy Ameryce Południowej. Uważam, że wszelkie symbole komunistyczne (od sierpa i młota po koszulki z Che Guevarą powinny być całkowicie zakazane tak samo jak niemieckie swastyki. Ręce mi opadają jak widzę, ludzi w moim wieku, z koszulkami z sierpem i młotem, wysławiających komunizm jako najlepszy ustrój polityczny. Coś co jest nierealne a niesie ze sobą jedynie śmierć i głód nie wiem jak może być atrakcyjne, nawet dla takich przygłupów jak członkowie Antify.
To z komunizmem utożsamiam obecną w naszym kraju biedę, rozpadające się socjalistyczne osiedla i otumanienie całego narodu. To z komunizmem kojarzy mi się brak samodzielnego myślenia i zniewolenie intelektualne przejawiające się w Polsce bezwzględnym zaufaniem do stacji takich jak TVN albo gazet takich jak Gazeta Wyborcza. To z komunizmem kojarzy mi się brak godności, zarówno wśród ludzi jak i wśród władzy, tylko tak mogę określić pozostawianie przez “25 lat wolności” pomników “bohaterskiej Armii Czerwonej” w centrach polskich miast (tak jak w Szczecinie). Z komunizmem kojarzy mi się również całkowite podporządkowanie się władzy, to że Polacy siedzą w domach kiedy “liberalny” rząd podnosi im podatki, zwiększa wiek emerytalny, kradnie ich pieniądze oraz zadłuża Polskę na kolejne dziesiątki lat – jest dla mnie czymś nieprawdopodobnym. Mam nadzieję, że młode pokolenie, pokolenie ludzi, którzy co roku spotykają się w Warszawie na Marszu Niepodległości nie będzie jak ich rodzice, że będzie walczyć o swoje i wyrwie się wreszcie z socjalistycznego myślenia, bo wszystko można zrobić biorąc sprawy w swoje ręce.

Katastrofa to nie śmierć połowy ludzkości w wojnie atomowej. Katastrofa to życie całej ludzkości pod panowaniem ustroju komunistycznego.
– Józef Mackiewicz

Kim jest komunista? Jest to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. A jak nazwać antykomunistę? To ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina.
– Ronald Reagan

Stop Komunizmowi!
Stop Komunizmowi!

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

3 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
Piosenki o Warszawie

Piosenki o Warszawie

Piosenki-Podbeskidzie-Bielsko-Biała-Logo

Piosenki Podbeskidzie Bielsko Biała