KORYTO+ W AKCJI: Tyszka: Posłowie zażyczyli sobie 100 tys. zł na stroje sportowe i na wynajem boisk! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

KORYTO+ W AKCJI: Tyszka: Posłowie zażyczyli sobie 100 tys. zł na stroje sportowe i na wynajem boisk!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W rozmowie z dziennikiem Rzeczpospolita, wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz’15) opowiada jak to posłowie postanowili zażyć trochę ruchu za pieniądze podatnika.
– Dostałem prośbę o dotację 100 tys. złotych na stroje sportowe dla posłów i na wynajem boisk. Zaproponowałem wtedy, żeby posłowie sami za własne pieniądze wykupili sobie dostęp do boisk i sami kupili stroje sportowe.

Ta odpowiedź, a faktycznie odmowa, posłów jednak nie zadowoliła:
– Zespół do spraw socjalnych się na to nie zgodził, trafiło to do prezydium Sejmu i tam zostałem przegłosowany (…) przez PiS, PO i Nowoczesną. Oni stwierdzili, że posłom się należą te koszulki z nazwiskami – opowiada Tyszka.

M.in. właśnie z tego powodu Stanisław Tyszka, niecałe dwa tygodnie temu, został odwołany z przewodniczenia zespołowi ds. socjalnych. Był to wspólny wniosek Barbary Bartuś (PiS), Henryki Krzywonos-Strycharskiej (PO) i Marka Sawickiego (PSL) do którego przychylił się marszałek Sejmu, Marek Kuchciński. Więcej na ten temat: Tyszka (Kukiz’15) po donosie Krzywonos (PO) usunięty z funkcji szefa sejmowego zespołu d/s socjalnych. Za bardzo ograniczał posłom “dostęp do koryta”!

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,490FaniLubię
18,035ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy