Krzysztof Wyszkowski: Jarosław Kaczyński jest spokojny, nie widzi zagrożenia ze strony neotargowicy! (WIDEO) - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Krzysztof Wyszkowski: Jarosław Kaczyński jest spokojny, nie widzi zagrożenia ze strony neotargowicy! (WIDEO)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego z okazji święta 3-ego Maja to ważna ocena punktu, w którym jesteśmy. Zestawiłbym to przemówienie z ostatnim przemówieniem trzeciomajowym śp. Lecha Kaczyńskiego. To są dwa różne przemówienia – mówił w Telewizji Republika Krzysztof Wyszkowski działacz niepodległościowy w czasach PRL.

– Wielkie dzieło środowisk patriotycznych i prezydenta Kaczyńskiego przynosi efekty. Ofensywa pedagogiki wstydu przegrywa i to przegrywa we wszystkich pokoleniach, w szczególności w tym najmłodszym. Dobro znów jest oddzielane od zła (…) możemy mówić o odrodzeniu, możemy mówić, że powstaje wielki, biało-czerwony ruch i on jest potrzebny –powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński na specjalnej konferencji prasowej 2 maja.

– Myślałem, że zostanie przez Jarosława Kaczyńskiego powtórzona tendencja jego brata śp. Lecha Kaczyńskiego z 2009 roku. Jestem mile zaskoczony, że to nie zostało powtórzone. Wniosek jest taki, że Jarosław Kaczyński uważa, że sytuacja jest paradoksalnie uspokojona, nie ma zagrożenia ze strony neotargowicy – podkreślał w Telewizji Republika Krzysztof Wyszkowski.

Wyszkowski podkreślał znaczenie edukacji i mediów w edukacji patriotycznej społeczeństwa.

Najważniejszym czynnikiem są dzisiaj media narodowe – to powinno być narzędzie kontaktu z obywatelami. Państwo poprzez media powinno zjednoczyć Polaków – mówił. – Wystarczy dyscyplina, realizacja swoich obowiązków – kuratoria szkolne, programy szkolne, media narodowe – zaznaczał.

Za: Telewizja Republika

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,817FaniLubię
18,074ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy