w

Ks. Małkowski: przynależności do KOD-u nie da się pogodzić z praktyką wiary katolickiej

„Przynależności do KOD-u nie da się pogodzić z praktyką wiary katolickiej, z przyjmowaniem komunii świętej. KOD związany z obecną opozycją, a poprzednią władzą, popiera to, do czego poprzednia władza dążyła i dąży nadal jako opozycja. Czyli do osłabienia państwa polskiego na rzecz „mafii”, oligarchów, służb specjalnych i budowania na gruzach Polski pewnego rodzaju kondominium rosyjsko-niemiecko-izraelskiego” – stwierdził w wywiadzie opublikowanym w serwisie fronda.pl ks. Stanisław Małkowski. W pełni zgadzam się z księdzem będącym jednym z moich obecnych autorytetów.

Stanisław Olaf Małkowski (ur. 29 lipca 1944 w Woli Korytnickiej) to polski duchowny rzymskokatolicki, kaznodzieja, socjolog, publicysta, społecznik, działacz opozycji demokratycznej w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej i kapelan Solidarności. Dyskryminowany przez władze Kościoła za mówienie prawdy o Polsce i walkę o wolność.

Ksiądz Małkowski przypomina historię Trybunału Konstytucyjnego: „TK został założony jeszcze przez gen. Jaruzelskiego i w obecnej formie nie ma racji bytu, powinien zostać rozwiązany.” Cały wywiad na stronie www.fronda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Evtis & Basti – zaKODowani | Genialny utwór o antypolskim KOD!

Piskorski w propagandowej rosyjskiej TV: „Zwykli Polacy są przeciwko usuwaniu sowieckich pomników.”