w

Kukiz o Marcinkiewiczu: „wyjątkowo podły!” i o Kaczyńskim: „Polskę stawia ponad siebie!”

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku skomentował wywiad z jedną najbardziej żenujących postaci polskiej polityki: Kazimierzem Marcinkiewiczem. Były premier, który całą swoją karierę polityczną zawdzięcza Jarosławowi Kaczyńskiego wyrasta dzisiaj na jednego z głównych krytyków rządów Prawa i Sprawiedliwości. 

Co mnie oburza najbardziej? Sam nie wiem czy to że Marcinkiewicz niewdzięcznie atakuje ludzi, którzy wyciągnęli go z Gorzowa Wielkopolskiego i dzięki którym zarabiał grube pieniądze pozwalające na zdradę żony z młodą dupą czy może to, że personalnie atakuje Jarosława Kaczyńskiego i w pewnym stopniu kpi ze śmierci jego brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Ja politykiem nie jestem i śmiało mogę taką osobę nazwać sprzedajną kur**.

Paweł Kukiz został posłem i takich słów nie wypada mu dzisiaj używać (przynajmniej publicznie) ale i tak mocno pojechał po Kaziu Marcinkiewiczu:

„Panie Marcinkiewicz…
Bez względu na to, co kto sądzi o Kaczyńskim to trzeba być wyjątkowo podłym, by dla politycznej autopromocji pastwić się nad człowiekiem, który stracił najbliższą mu osobę a Polskę stawia ponad siebie.
A KOD, który – jak pan twierdzi- „jest genialny” natychmiast powinien się odciąć od pana.”

Warto podkreślić co Paweł Kukiz napisał o prezesie Prawa i Sprawiedliwości: „Polskę stawia ponad siebie”. Moim zdaniem to jeden z głównych atutów Jarosława Kaczyńskiego, mamy pewność, że rządzi nie dla własnych pożytków czy aby ustawić rodzinę na lukratywnych posadkach (np. w OLT), rządzi aby realizować swoją wizję Polski, z którą nie zawsze się zgadzam ale uważam, że jest to wizja propolska i znacznie, znacznie lepsza od tej, którą reprezentował Donald „Polskość to nienormalność” Tusk.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Jaki może być kompromis pomiędzy naszą kulturą a kulturą, która traktuje kobiety jak psy?

ISLAMIZACJA: Hagia Sophia symbol chrześcijaństwa ponownie ma być meczetem!