Kukiz o Marcinkiewiczu: “wyjątkowo podły!” i o Kaczyńskim: “Polskę stawia ponad siebie!”

2
22228

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku skomentował wywiad z jedną najbardziej żenujących postaci polskiej polityki: Kazimierzem Marcinkiewiczem. Były premier, który całą swoją karierę polityczną zawdzięcza Jarosławowi Kaczyńskiego wyrasta dzisiaj na jednego z głównych krytyków rządów Prawa i Sprawiedliwości. 

Co mnie oburza najbardziej? Sam nie wiem czy to że Marcinkiewicz niewdzięcznie atakuje ludzi, którzy wyciągnęli go z Gorzowa Wielkopolskiego i dzięki którym zarabiał grube pieniądze pozwalające na zdradę żony z młodą dupą czy może to, że personalnie atakuje Jarosława Kaczyńskiego i w pewnym stopniu kpi ze śmierci jego brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Ja politykiem nie jestem i śmiało mogę taką osobę nazwać sprzedajną kur**.

Paweł Kukiz został posłem i takich słów nie wypada mu dzisiaj używać (przynajmniej publicznie) ale i tak mocno pojechał po Kaziu Marcinkiewiczu:

“Panie Marcinkiewicz…
Bez względu na to, co kto sądzi o Kaczyńskim to trzeba być wyjątkowo podłym, by dla politycznej autopromocji pastwić się nad człowiekiem, który stracił najbliższą mu osobę a Polskę stawia ponad siebie.
A KOD, który – jak pan twierdzi- “jest genialny” natychmiast powinien się odciąć od pana.”

Warto podkreślić co Paweł Kukiz napisał o prezesie Prawa i Sprawiedliwości: “Polskę stawia ponad siebie”. Moim zdaniem to jeden z głównych atutów Jarosława Kaczyńskiego, mamy pewność, że rządzi nie dla własnych pożytków czy aby ustawić rodzinę na lukratywnych posadkach (np. w OLT), rządzi aby realizować swoją wizję Polski, z którą nie zawsze się zgadzam ale uważam, że jest to wizja propolska i znacznie, znacznie lepsza od tej, którą reprezentował Donald “Polskość to nienormalność” Tusk.

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. Panie Kukiz oby to wszystko co pan mówi bylo prawdą. Wielu przyprawia panu gębę ale dla mnie jest pan o.k. Marcinkiewicz wyjatkowy drań. Rząd Marcinkiewicza, który rzadził 8 m-cy 15 dni od 31.X.2005 i sprzedał 271 strategicznych zakładów (tj.~ 34 zakłady co miesiąc tj.~1 zakł. DZIENNIE). Sprzedawał zakłady jak bułeczki komu popadło za psi grosz a ludzi na bruk i w nędzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here