w

Kukiz odpowiada za rozbicie Ruchu Narodowego? Nazwał Zawiszę „skurw*synem!”

W sieci pojawiło się nagranie, na którym słychać, jak Paweł Kukiz w niewybredny sposób wypowiada się na temat działacza Ruchu Narodowego, Artura Zawiszy. Sprawa nagrań, okrzyknięta natychmiast w sieci jako „Taśmy Kukiza”. 

Rozpocznę od własnego komentarza: 1. Osoba, która takie nagrania publikuje to zwykły skurw*syn. 2. Nie jestem dziennikarzem ale sporo rozmów-wywiadów z politykami przeprowadziłem,  nigdy bym nie opublikował czegoś takiego. Nie można już ufać ludziom. 3. Prywatne poglądy Kukiza na temat narodowców go kompromitują. Jakie mordowanie żydów? Chyba się za dużo wyborczej naczytał albo narobił sobie za wiele zdjęć z Moniką „Stokrotką” Olejnik.

Nie można tego porównywać do „afery taśmowej”

Wiele osób zaczęło wyciągać argumenty, że skoro opublikowano „prywatne” rozmowy polityków Platformy Obywatelskiej to można tym usprawiedliwić opublikowanie wypowiedzi Kukiza. Nic bardziej mylnego! Politycy PO/PSL rozmowy prowadzili w godzinach pracy i dotyczyły sprawowanych przez nich funkcji państwowych. Toczyły się przy jedzonku za Twoje i moje pieniądze, a to coś zupełnie innego niż prywatna rozmowa przy wódce w pubie.

Opublikowane zostały dwa nagrania:

Pierwsze nagranie, na którym Paweł Kukiz mówi: „Nienawidzę Zawiszy, jak go widzę, to białej gorączki dostaję. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować k…a, albo Murzyna zastrzelić, dostaję białej gorączki. Jak za mną chodził ten – ty tego nie nagrywasz mam nadzieję? – jak za mną jeździł ten skur… Zawisza wszędzie, do tego Jakubiaka, chciałem wypier.. mu”

https://www.youtube.com/watch?v=VR0GEtani6Y

Drugie nagranie, Paweł Kukiz wyraża zadowolenie z rozbijania Ruchu Narodowego. Z tego co pamiętam to tuż przed wyborami wśród narodowców powstał konflikt, czy startować z list Pawła Kukiza. Wówczas z ugrupowania odszedł Marian Kowalski (jeden z liderów sondażu: WIELKA SONDA zaufania do polityków! Wskaż komu ufasz! Zagłosuj!) oraz Krzysztof Bosak zrezygnował z ubiegania się o (pewny) mandal poselski. Czy Paweł Kukiz robił to wszystko z pełną świadomością, w celu rozbicia jedności wśród narodowców? Wygląda na to, że tak. Z drugiej strony dzięki Kukizowi do sejmu weszło wiele osób o poglądach narodowych; Sylwester Chruszcz, Robert Winnicki, Adam Andruszkiewicz, Anna Maria Siarkowska czy Tomasz Rzymkowski.

Powyższe nagrania są dzisiaj głównym newsem na praktycznie wszystkich portalach internetowych o komentarz zostali poproszeni liderzy Ruchu Narodowego: Robert Winnicki i Krzysztof Bosak:

Oraz komentarz Artura Zawiszy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Mamy żywić imigrantów kiedy głodują polskie dzieci?

„Pisowiec nie żyje ch*j mu w szyję!” tak postępowcy komentują samobójstwo radnego PiSu. Gdzie jest HejtStop?