Zapraszam do wzięcia udziału w wielkiej sondzie zaufania do polityków.

Wskaż do pięciu osób, które darzysz największym zaufaniem, z listy czterdziestu najbardziej znanych w Polsce polityków w 2016 roku! Głosowanie będzie trwało do końca kwietnia.

[socialpoll id=”2352000″]

Chciałem na końcu wstawić opcję “nie ufam politykom” ale stwierdziłem, że każdy ją zaznaczy i sonda nie będzie miała sensu.

Komentarze:

komentarzy

18 KOMENTARZE

  1. Tak sobie czytam ten hejcik bo inaczej tej pożal się boże gazetki nie mogę nazwać . Opamiętajcie się ludzie i nie dajcie się wciągać w gierki polityczne bo tylko zaplakać nad tym trzeba a Wy się tu dajecie wciągać w gierki PiSu i innych partii prawicowcy .

  2. Brakuje mi tu pana Michalkiewicza. Niby nie jest on czynnym politykiem, ale na temat polityki wie on dużo więcej niż większość z tych tu powyżej razem do kupy wzięta.

  3. Szanowny Panie Dariuszu .Chcialbym zainspirowac Pana do stworzenia strony poswieconej zyciorysom poslow ,senatorow ,publicystow (ekspertow ) oraz ludzi dzialajacych w tym obszarze .Kim byli i kim sa teraz .Np Gowin ,Gasiuk,Jurek Lubnauer,Petru.Bodnar,Gronkiewicz-Waltz ,Schetyna,Szydlo .itp Wiem ze to ogromne zadanie ale za kilka lat wybory i warto byloby poznac blizej ludzi ktorzy nami rzadza .Dlatego ze oni mowia to co im pasuje a nogi wyrastaja im z innej strony .Mysle ze warto byloby sie pokusic o stworzenie ,wiarygodnego ,obiektywnego ibezkompromisowego katalogu tych osob .Niezaleznie od opcji politycznych .

  4. Pan filut na utrzymaniu żony tutaj z jakiego powodu? Btw. Grzesiu Braun i Zandberg najbardziej zaufani. Ten drugi co prawda głupi jak śmierdząca skarpeta ale ja mu tam ufam, że on wierzy w te wszystkie marksizmy i je chce wprowadzać. W przeciwieństwie do innych lewicowców (szubrawców) jak jakiś tam Miller czy inny Kaczyński. Oni myślę wiedzą, że socjalizm jest zgubny dla narodu ale a jakże dobry dla władców. A Zandberg raczej nie, ten to po prostu głupi i wierzy w socjalizm jako panaceum.

  5. I wyszło szydło z worka :P Nie znam się na polityce. Nie dość, że nie potrafiłem wskazać pięciu osób, którym bym zawierzył a jedynie dwie, to jeszcze mimo, że w czołówce to jednak nie na pierwszym miejscu… Oj, biada mi, biada…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here