w

Kukiz strzela sobie w stopę! Broni policji bijącej młodą dziewczynę!

Rockman Kukiz pokochał siły prewencji i napisał do ministra Błaszczaka interpelację w której potępia podjęte przez ministra kroki wobec działań policji w Gdańsku.

„Dlaczego zostały podjęte przez Pana Ministra działania kontrolne, mimo iż ewidentnie widać było profesjonalne działania Policji i prowokacyjne zachowanie p. Marii Kołakowskiej?” – pyta Paweł Kukiz.

Na czym polegało prowokacyjne zachowanie Marii Kołakowskiej tego rockman Kukiz nie wyjaśnia, ani ministrowi, ani swoim fanom na Facebooku, gdzie zamieścił tekst interpelacji.

Marysia i jej tato Andrzej Kołakowski zachowują się spokojnie pomimo napierającego kordonu policji. To nie podoba się jednemu z funkcjonariuszy, który łapie za szyję Marysię i wciąga ją za kordon

Na nagraniach zaś z całego zdarzenia widać wyraźnie, że policja swoim zachowaniem nie tylko prowokowała spokojnie stojących ludzi, ale również niektórych z nich, tak jak Marysię Kołakowską, brutalnie potraktowała. Znam te „profesjonalne działania policji” z autopsji. Widziałem je wielokrotnie podczas Marszów Niepodległości, zarówno wtedy, kiedy zakładałem kamizelkę Straży Marszu Niepodległości, jak i wtedy kiedy tylko fotografowałem i filmowałem Marsz.

Widziałem i sfilmowałem jak na jednym z Marszów policja zgarnia dwóch spokojnie rozmawiających ludzi tylko dlatego, że byli w pobliżu kordonu. Widziałem jak policjant pałował człowieka o kuli, który nie mógł przed nim uciekać. Widziałem też „profesjonalne działanie policji”, kiedy ta w 2014 roku wdarła się w sam środek zgromadzenia i gazowała i pałowała po drodze wszystkich którzy stanęli na jej drodze. Mój syn dostał w czasie tego wjazdu od jednego z funkcjonariuszy gazem prosto w twarz, kiedy próbował pomóc podnieść się jednemu z powalonych przez funkcjonariuszy demonstrantów. Przez trzy godziny nic nie widział na oczy.

I tych brutalnych działań broni dzisiaj Paweł Kukiz. Broni dokładnie w ten sam sposób jak Bartłomiej Sienkiewicz, który nie tak dawno również wystąpił w obronie policjantów domagając się wykonania wyroku na jednym z manifestantów, który został skazany na podstawie zeznań policjantów, którzy zaatakowali pokojową demonstrację antyrządową po ujawnieniu „taśm prawdy”. Zapewne też zachowywał się „prowokacyjnie”, a policjanci podjęli „profesjonalne działania”. Prowokacyjnie na tej samej demonstracji zachowywali się również Robert Winnicki i Krzysztof Bosak, których policja wyrwała z czoła demonstracji, a następnie w trybie 24-godzinnym próbowano ich obu skazać.

Kukiz udowadnia jedynie swoim zachowaniem, że jest dzieckiem systemu. Że jego antysystemowość to tylko fasada na potrzeby wyborcze. Broniąc brutalnych zachowań policji, oskarżając o prowokację dziewczynę, która została chwycona przez jakiegoś bandziora w mundurze za szyję i wyrwana jej ojcu spod ręki, zrzuca maskę antysystemowca, którą nałożył na okres budowania swojego wizerunku niepokornego rockmana i polityka, po to, aby najpierw zaistnieć w polityce, a następnie dostać się do parlamentu.

Mam tylko jedno pytanie, Panie Kukiz. Naprawdę chciałby Pan, aby tak zachowała się kiedyś policja wobec Pana i jednej z Pańskich córek? Chciałby Pan, aby jakiś typ w mundurze chwycił Pańskie dziecko za szyję, przydusił i wyrwał Panu je z ręki? Chciałby Pan, aby później dwóch osiłków rzuciło ją na glebę, skuło jej ręce i wciskało kolana w jej plecy? Zastanów się, chłopie, co piszesz i obejrzyj sobie filmik z „prowokacyjnym zachowaniem Marii Kołakowskiej”, „anstysytemowcu”.

Całe prowokacyjne zachowanie Marii Kołakowskiej polegało na tym, że szła z ojcem pod rękę. Widać to dokładnie na poniższym nagraniu. W 20 sekundzie widać jak nagle jeden z funkcjonariuszy łapie za szyję odwróconą tyłem do kordonu Marię Kołakowską i wyrywa ją ojcu spod ręki…

Artykuł za: Jerzy Wasiukiewicz • dzienniknarodowy.pl, mój komentarz: w pełni zgadzam się z każdym słowem! Paweł Kukiz kolejny raz strzela sobie w stopę! Dostał się do parlamentu, został politykiem i musi zrozumieć, że aby utrzymać poparcie nie może sobie pozwalać na wszystko! Nie może krzyczeć na konferencji prasowej, że „wara wam od mojej ręki!”, ponieważ jego wyborcy widząc przybijanie piątki w Ryszardem Petru… czują obrzydzenie. Tak samo czują obrzydzenie kiedy Kukiz broni policji bijącej młodą dziewczynę za protest przeciwko dewiantom!

Panie Pawle! Wprowadziłeś do Sejmu naprawdę wspaniałych ludzi ale aby ich przy sobie utrzymać nie można bezmyślnie walić w obóz rządzący! 

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Tak wygląda dżihad w Syrii. „Legiony Świętej Wojny” (WIDEO)

„Wynocha zdrajco!” niemiecki minister sprawiedliwości ucieka przed wściekłym tłumem! (WIDEO!)