w , ,

Kukiz’15: Chcemy by Polacy mogli wypłacić pieniądze z OFE!

W 2014 r. Platforma zagrabiła 150 mld zł., które Polacy zgromadzili w OFE. Dziś PiS zapowiada powtórkę tej operacji i chce zabrać kolejne miliardy zł. naszych prywatnych oszczędności emerytalnych!

Wicepremier Mateusz Morawiecki zapewnia, że nie chodzi o nacjonalizację, a tymczasem jasno wynika, że 35 mld złotych z OFE zostanie znacjonalizowane poprzez przekazanie ich do Funduszu Rezerwy Demograficznej. Oto sprytny sposób na kolejną grabież pieniędzy Polaków.

Każda partia, która jest u władzy, próbuje uszczknąć coś dla siebie z miliardów zaoszczędzonych przez Obywateli. My mówimy temu DOŚĆ! Chcemy, aby te pieniądze zostały wypłacone Obywatelom. To jedyne sprawiedliwe rozwiązanie.

Marszałek Stanisław Tyszka: „PO ukradła 150 mld zł. oszczędności emerytalnych Obywateli, a partyjny Trybunał to klepnął. Teraz PiS prawdopodobnie chce zrobić to samo – ukraść kolejne miliardy z OFE. My się na to nie godzimy! Uważamy, że jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem byłoby umożliwić Obywatelom wyciągnięcie tych pieniędzy z OFE, aby już żaden rząd nigdy nie położył swoich brudnych łap na prywatnych oszczędnościach Obywateli!”

https://www.youtube.com/watch?v=Qegcq-HOgl4

Za: ruchkukiza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Przesłanie Prezydenta RP do uczestników Warsaw Summit Experts’ Forum

Weź popcorn i z radością oglądaj LAMENT “MICHNIKOWSZCZYZNY”! :)