W okolicach Calais polski kierowca zginął w wypadku spowodowanym przez imigrantów! Powodem tragedii były blokady z pociętych pni drzew ustawione na drodze przez imigrantów. Posłowie Kukiz’15 złożyli interpelację do szefa MSZ z zapytaniem, czy rząd polski podejmie działania, aby rząd francuski wypłacił odszkodowanie dla rodziny Polaka. Popierasz naszą inicjatywę? Udostępnij!

Adam Andruszkiewicz: “Polski kierowca zginął w Calais, dlatego, że rząd francuski nie jest w stanie zabezpieczyć własnych dróg, własnego państwa, praktycznie co miesiąc giną tam niewinni ludzie, mordowani przez islamskich imigrantów. Śmierć polskiego kierowcy, to dowód na tragiczną politykę Unii Europejskiej wobec uchodźców.”

Jarosław Porwich: “Działania prezydenta Francji Emmanuela Macrona są niedorzeczne. Macron mówi, że Polska łamie pewne zasady, obowiązujące w Unii Europejskiej, m.in. poprzez to, że nie przyjmuje islamskich imigrantów. Prezydent Francji nie potrafi nawet zabezpieczyć francuskich ulic, w wyniku tego śmierć poniósł polski kierowca, a setki, tysiące polskich kierowców mają problemy z poruszaniem się po ulicach francuskich.”

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here