Lenistwo demoralizuje! Bawarski polityk chce zapędzić uchodźców na zasiłku do prac społecznych! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Lenistwo demoralizuje! Bawarski polityk chce zapędzić uchodźców na zasiłku do prac społecznych!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Niemieccy politycy coraz częściej krytycznym okiem patrzą na kadrowy uchodźczy „zaciąg”. I dochodzą do słusznych wniosków podnosząc, że „leżenie” na zasiłkach tylko demoralizuje. Szczególnie tych młodych i zdrowych uchodźców, którzy mogliby odwdzięczyć się chociażby drobnymi pracami społecznymi.

Polityk bawarskiej CSU i zdeklarowany eurosceptyk Peter Gauweiler chce zmusić młodych i zdrowych uchodźców do prac społecznych. Polityk twierdzi, że większość przybyszów to ludzie zdrowi i młodzi, którzy poprzez lenistwo się „demoralizują”. Z kolei polityk Zielonych Boris Palmer postuluje, by agresywnych uchodźców bezzwłocznie deportować i to najlepiej od razu do Syrii – podaje „Die Welt”.

Gauweiler twierdzi, że uchodźcy powinni okazać choć odrobinę wdzięczności za wszystko co otrzymali od niemieckiego państwa i społeczeństwa. – Powinni natychmiast wyjść z tych ośrodków dla azylantów i zacząć działać społecznie. To olbrzymia armia młodych, zdrowych i silnych mężczyzn. Jeśli będziemy im pomagać nie oczekując od nich niczego w zamian to przyczynimy się do ich demoralizacji i degeneracji poprzez lenistwo – przekonuje Gauweiler

Polityk przypomniał, że afgańskim rodzinom wypłacane jest do 2000 euro miesięcznie zasiłku rodzinnego. Dzieje się tak, choć wiadomo, że rodzinny te pracując zarobiliby mniej. – Należałoby wymagać od tych młodych, zdrowych mężczyzn by odpracowali koszty, które z ich powodu ponosi niemieckie państwo – dodał Gauweiler.

Za: pch24.pl, źródło: wpolityce.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy