w ,

Lewacka Gigantomachia! [WIDEO]

W mitologii greckiej Gigantomachią nazywa się walkę bogów z gigantami. W tym wypadku uczestnikami tej gigantomachii byli geje, aktywiści blm i Antifa. Warto zwrócić tutaj uwagę na fakt, iż po jeden stron konfliktu stanęli osamotnieni homoseksualiści, natomiast z drugiej Antifa wraz z fanami czarnego życia.

BLM ATAKUJE GEJOWSKĄ DZIELNICĘ!

Do zajścia doszło podczas kolejnych protestów czarnych bandytów w związku z rzekomą, rasistowską polityką policji w stosunku do czarnoskórych. Sytuacja jest o tyle dziwna, że wcześniej środowiska LGBT popierały protesty BLM w sposób otwarty. Jak widać w starciu z tą hordą barbarzyńców, nikt nie jest bezpieczny.

Z protestów, klasycznie już opublikowano sporą ilość materiałów video. Na jednym z filmów widać mężczyznę, który chcąc wyrwać megafon dla jednego z bandytów, został uderzony w twarz. Inne wideo pokazuje mężczyznę z psem na rękach, który krzyczy w kierunku barbarzyńców “maszerowałem z wami”.

Jeżeli ktoś łudzi się jeszcze, że ten zezwierzęcony tumult to coś innego niż zgraja radykalnych ekstremistów, pozbawionych jakichkolwiek odruchów ludzi ucywilizowanych, to właśnie dzięki takim zajściom może zweryfikować swoje błędne podejście.

Agresja jaką najcześciej przejawia ruch BLM przyczynia się do tego, iż początkowo szerokie grono wspierających, zaczyna się kurczyć. Pojawiają się kolejne krytyczne głosy, wśród których dominują te o zaprzestaniu solidaryzowania się społeczności LGBT z BLM

Społeczność LGBTQ+ nie powinna dalej wspierać BLM

Społeczności czarnoskórych zwykle żywią więcej nienawiści do gejów niż do jakiejkolwiek innej grupy.

Szczęśliwie dzisiejsze czasy są względnie cywilizowane, tak więc lewackie – skrajnie niebezpieczne ideologie nie są w stanie wywołać tragicznej w skutkach rewolucji w guście “róbta co chcesz”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Prezydent zabiera głos w sprawie piątki dla zwierząt!

Czarna bandytka słusznie wyrzucona z samolotu za CZARNY RASIZM! [WIDEO]