w , ,

„Liberał” Grzegorz Schetyna proponuje 500 zł także na pierwsze dziecko!

W rozmowie z Radiem Zet Grzegorz Schetyna został przedstawiony jako przewodniczący i premier gabinetu cieni Platformy Obywatelskiej. Przewodniczący PO zapewnił, że „gabinet cieni” ma być organem „poważnym”, który konsekwentnie „będzie punktować rządy PiS”

Grzegorz Schetyna zapewnił też, że jeśli Platforma wygra wybory za 3 lata, to w ramach programu 500 Plus dadzą oni też pieniądze na pierwsze dziecko!

Co zrobiłby Pan z programem 500 Plus? Rozumiem dał wszystkim dzieciom, tak jak proponuje dzisiaj Platforma? – zapytał prowadzący rozmowę Konrad Piasecki.

– Tak, to musimy zrobić tak, to jest kwestia przede wszystkim pieniędzy na pierwsze dziecko, bo to, jak zawsze mówimy, to jest ten wariant skandynawski, czy brytyjski, który skutecznie walczy o lepszą demografię – odpowiedział Schetyna.

MÓJ KOMENTARZ: Jak można skomentować słowa człowieka, którego partia dumnie obnosi się mianem liberalnej w kwestiach gospodarczych, a która przez osiem lat swoich rządów zwiększała biurokrację, zwiększała podatki a teraz popiera socjalne rozdawnictwo pieniędzy? Co ludzie głosujący na Platformę Obywatelską mają w głowach?

Za: telewizjarepublika.pl

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Sierakowski ujawnia, kto finansuje polską lewicę: 90 proc. dotacji jest z zagranicy! Niszczenie polskości i chrześcijaństwa za pieniądze Sorosa?

UFF! Turcja nie wejdzie do UE? „Nie wykazuje politycznej woli współpracy”