Libijski imigrant ubogacał kulturowo Niemki podpalając im włosy! (Wideo!) - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Libijski imigrant ubogacał kulturowo Niemki podpalając im włosy! (Wideo!)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Libijczyk Malik B., który znalazł sobie w Niemczech taką nietypową rozrywkę, że podpalał kobietom włosy, ma 29 lat, do Europy przyjechał w 2011 roku i co ciekawe z zawodu jest fryzjerem. Być może w ten sposób wyrażał swoją dezaprobatę do fryzur niemieckich kobiet lub ćwiczył się w swoim zawodzie. Po aresztowaniu Malik trafił do szpitala psychiatrycznego gdzie jednak nie stwierdzono jego niepoczytalności.
Po wyjściu ze szpitala Malik B. zaczął się ukrywać, ale został ponownie aresztowany i postawiono go w stan oskarżenia. Na szczęście niemiecki sąd nie zachował się asekurancko, czyli w zgodzie z polityczną poprawnością i skazał Malika B. na 3 lata więzienia w związku z ciężkimi obrażeniami ciała jego ofiar. (za: dzienniknarodowy.pl)

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,055ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy