Lifenews.com: w 2018 roku dokonano na świecie już ponad milion aborcji! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Lifenews.com: w 2018 roku dokonano na świecie już ponad milion aborcji!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Amerykański portal lifenews.com informuje, że w ciągu kilkunastu dni 2018 roku, na skutek aborcji życie straciło już ponad milion dzieci na całym świecie. Portal powołuje się na dane pochodzące z wirtualnego licznika, bazującego na statystykach Światowej Organizacji Zdrowia.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, każdego roku na świecie dokonywanych jest ok. 40 – 50 mln aborcji. W oparciu o te dane, wirtualny licznik zabójstw nienarodzonych dzieci zawarty na stronie: www.worldometers.info/abortions, wylicza w czasie rzeczywistym prawdopodobną liczbę przeprowadzanych aborcji. Na dzień 11 stycznia wynosi ona ponad 1,2 mln dokonanych tragicznych “zabiegów”, w wyniku których życie tracą bezbronne dzieci.

Jak podkreśla portal prolife lifenews.com, tylko w Stanach Zjednoczonych dokonuje się 3 tys. aborcji dziennie. Informuje też, że aborcja pozostaje główną przyczyną śmierci Amerykanów, a wskutek jej legalizacji w tym kraju, na przestrzeni ostatnich 45 lat zabito w ten sposób 60 mln dzieci.

Warto przypomnieć, że w polskim parlamencie trwa procedura związana z inicjatywą obywatelską “Zatrzymaj aborcję”, której zapisy mają doprowadzić do ograniczenia możliwości zabijania dzieci nienarodzonych. Projekt likwidujący tzw. przesłankę eugeniczną został w pierwszym czytaniu skierowany do dalszego procedowania w komisjach. Z kolei już w pierwszym czytaniu odrzucono feministyczny, proaborcyjny projekt “Ratujmy Kobiety”, firmowany przez Barbarę Nowacką.

Należy pamiętać, że w jesienią 2016 roku obecna sejmowa większość w pierwszym czytaniu niemal z zachwytem przyjęła i przegłosowała projekt nowelizacji zapewniającej pełną ochronę życia od poczęcia. Kilka dni później jednak, rzekomo pod wpływem tak zwanego czarnego protestu, posłowie Zjednoczonej Prawicy odrzucili projekt „Stop Aborcji” tłumacząc, że w dalszej perspektywie spowodowałby on “efekt wahadła” i drastyczną zmianę przepisów w stronę swobody zabijania.

Środowa debata przebiegała przy zaledwie symbolicznym udziale posłów. Sala sejmowa zapełniła się dopiero w trakcie głosowań. Zaplanowano je na godzinę 22:00, co stworzyło niezbyt korzystne wrażenie decydowania o tak istotnej sprawie pod osłoną nocy.

źródło: lifenewc.com, KAI, PCh24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,742FaniLubię
18,065ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy