w

Lista 226 „zaufanych eurodeputowanych” Sorosa. Wśród nich sześć osób z Polski

Do opinii publicznej docierają kolejne informacje dotyczące działalności George’a Sorosa. Pochodzący z Węgier amerykański finansista żydowskiego pochodzenia oraz jego fundacje padły niedawno ofiarami ataku hackerskiego. Ujawniono kolejne dokumenty. Teraz przyszedł czas na listę „zaufanych” europosłów.

Na liście deputowanych do Parlamentu Europejskiego, którym Soros i jego ludzie mogą ufać, jest aż 226 osób (na łącznie nieco ponad 750). Oprócz nazwisk w dokumencie znajdują się dane kontaktowe oraz dopiski. 6 deputowanych wybranych w naszym kraju również cieszy się sympatią lewacko-libertyńskiego spekulanta.

Są to: Lidia Geringer de Oedenberg (wybrana z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej), Andrzej Grzyb (PSL; jak informuje niezalezna.pl: „przy jego nazwisku odnotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest użytecznym przekaźnikiem w swojej frakcji politycznej”), Danuta Jazłowiecka (PO), Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (PO; była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania), Bogusław Liberadzki (wiceprzewodniczący SLD), Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein (PO).

Na liście są oni w gronie takich „przyjaciół” Polski jak Martin Schulz oraz Guy Verhofstadt. Za: pch24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szariat rozlewa się po Europie. Muzułmanie zmuszają dzieci do małżeństw!

Evtis – Młodzież Wszechpolska