Ludzie ocenili tych, którzy doprowadzili do stacjonarnego posiedzenia Sejmu. Wyniki sondażu Estymator dla portalu DoRzeczy.pl - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Ludzie ocenili tych, którzy doprowadzili do stacjonarnego posiedzenia Sejmu. Wyniki sondażu Estymator dla portalu DoRzeczy.pl

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

„Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 44,3 proc. (240 posłów), o 2,3 pkt. proc. więcej niż w badaniu sprzed dwóch tygodni. Druga jest Koalicja Obywatelska z wynikiem 22,9 proc. (101 – o 33 mandaty mniej niż obecnie!) To spadek o 2,4 proc. w porównaniu z poprzednim sondażem” – podaje DoRzeczy.pl.

Trzecie miejsce w prezentowanym sondażu zajmuje Lewica. Chce na nią głosować 15 proc. ankietowanych (63 mandaty) – o 0,2 pkt. proc. mniej niż dwa tygodnie temu.

Do Sejmu wchodzą jeszcze: PSL i Kukiz’15 (Koalicja Polska), która ma 12,3 proc. poparcia (wzrost o 2 pkt. proc.) (52 madanty) i Konfederacja z wynikiem 5,2 proc. (3 mandaty) (spadek o 1,3 pkt. proc.).

Warto w czasie epidemii skupiać się jedynie na atakowaniu rządu?

Konfederacja razem z Tuskiem. Doprowadzili do stacjonarnego posiedzenia Sejmu. Korwina nie będzie!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy