w ,

Maciej Maleńczuk: Lempart na prezydenta!

“Nadchodzi wojna. Ta wojna już trwa. Mam nadzieję, że nikt nie zginie. Nadchodzi wojna o nasz kraj. Uważam, że Marta Lempart powinna na trwale wejść do polityki i startować nawet na prezydenta – powiedział Maciej Maleńczuk. Piosenkarz stwierdził, że popiera proaborcyjne strajki. 

Odniósł się też do proaborcyjnych demonstracji określanych mianem Strajku Kobiet. W jego ocenie protesty już zmieniły coś w Polsce. – Biorę zdecydowanie udział w tych manifestacjach. Stoję po ich stronie. Uważam, że Marta Lempart powinna na trwale wejść do polityki i startować nawet na prezydenta – mówił.

“Niezrównoważona, wulgarna prostaczka” prezydentem?

„Pani poseł Nowacka, pan poseł Joński i inni państwo posłowie z Lewicy, idziecie na manifestacjach organizowanych przez panią Lempart. Pani Lempart jest niezrównoważoną, wulgarną prostaczką , która non stop epatuje przekleństwami, krzyczy do policjantów „ty psie”, „zamknij mordę”, „ku…”, „wy…”, „je…”. Non stop tym językiem operuje, do tego podburza ludzi. To wy bierzecie główną odpowiedzialność dzisiaj za to, co się dzieje na ulicy. To jest wasza odpowiedzialność, że tak wylewa się wulgaryzm, tak wylewa się po prostu prostactwo i chamstwo na polskich ulicach” – mówił niedawno Robert Winnicki.

Czytaj więcej na:

ALE PORAŻKA! Nagrano udawany upadek Lempart, który próbowała zrzucić na „popchnięcie”!

Najnowsze nagranie; Lempart obraża człowieka, który zadał jej niewygodne pytanie (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kolejne “DRAMATYCZNE” wideo z Tik-Toka! Dramat „Julki” – Wstydzi się, że jest Polką

“Odwieczny dylemat polskiej polityki: SUWERENNOŚĆ czy DOPŁATY? I, jak zwykle, kto oddaje suwerenność szybko traci i dopłaty”