Mądrzejszy Niemiec po szkodzie? Zwielokrotnione siły ochrony na zakończenie roku w Kolonii! - PrawicowyInternet.pl
środa, 15 lipca, 2020

Mądrzejszy Niemiec po szkodzie? Zwielokrotnione siły ochrony na zakończenie roku w Kolonii!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sześćset napaści na tle seksualnym, kilkaset aktów rabunku i zaledwie dwóch skazanych sprawców – taki bilans ubiegłorocznej nocy sylwestrowej w Kolonii skłonił władze miasta i służby porządkowe do zwielokrotnienia sił policyjnych, które będą zabezpieczać tegoroczne imprezy otwarte w ostatnim dniu roku.

Nad bezpieczeństwem uczestników zabaw na pożegnanie AD 2016 czuwać ma 1,5 tysiąca policjantów, czyli dziesięciokrotnie więcej niż przed dwunastoma miesiącami. Część z nich ubrana będzie po cywilnemu.

Funkcjonariusze przyznają się do porażki w czasie ubiegłorocznego Sylwestra. Dowódca kolońskiej policji Juergen Mathies mówił o swojej złości i konsternacji na wspomnienie chaosu i bezprawia, jakie zapanowało w wówczas mieście. Dodał, że podobna sytuacja nie może się już więcej powtórzyć.

KONIECZNIE ZOBACZ:

Wyciekło policyjne wideo z Sylwestra w Kolonii. Słyszycie krzyki kobiet? Policja stała tuż obok! [WIDEO]

Policjantów wspomoże sześciuset pracowników ochrony. Dodatkowe zabezpieczenie stanowić mają kamery, które w liczbie ponad dwustu pomagać będą służbom porządkowym.

Plac, na którym przed rokiem doszło do największej eskalacji napaści z udziałem głównie imigrantów z Afryki Północnej, objęty zostanie zakazem odpalania fajerwerków.

Za: pch24.pl, źródło: tvp.info/IAR

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,476FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy