Badania na temat terroryzmu pokazują, że Polska jest jednym z nielicznych państw na świecie, które w ostatnich latach nie doświadczyło aktów terroru. Organizacje terrorystyczne omijały nasz kraj szerokim łukiem. Nikt nie organizował u nas zamachów, porwań czy mordów takich jak na Bliskim Wschodzie, w Donbasie czy na zachodzie UE (Madryt, Londyn czy Paryż). Czy taki stan rzeczy utrzyma się w kolejnych latach?

Z pobieżnej analizy tej mapy płyną co najmniej trzy wnioski. Pierwszy jest taki, że terroryzm rozwija się przede wszystkim tam, gdzie co najmniej dwie nacje żyją obok siebie, a tylko jedna z nich kontroluje instytucje państwowe (np. Palestyna, Irlandia Północna, Donbas, Kaukaz, Kraj Basków). Po drugie – terroryzm występuje również tam, gdzie funkcjonują społeczeństwa multi-kulti (np. Francja czy Wlk. Brytania).

Na szczęście dla nas jesteśmy krajem dość jednolitym narodowościowo i nie posiadamy społeczeństwa typu multi-kulti. Zapewne to było głównym powodem, dzięki któremu w ostatnich latach nie odnotowano u nas aktów terroru. Główny, ale czy jedynym? Czy sytuacja może ulec zmianie w ciągu najbliższego czasu? Niestety – w kontekście organizowanych w naszym kraju Światowych Dni Młodzieży, czy też szczytu NATO niczego nie możemy być pewni…

Artykuł w całości za: http://niewygodne.info.pl/

Warto dodać, że wedle międzynarodowych mediów tak może wyglądać mapa przemieszczania się imigrantów w kierunku Niemiec!

12832328_1032791183431215_4621791189168726135_n

Komentarze:

komentarzy

11 KOMENTARZE

  1. U nas terroryzowaniem zajmuje się wymiar sprawiedliwości. Sa ofiary śmiertelne, zdegradowana ludzka godność, kariera zawodowa, życie rodzinne. Działają w sposób zorganizowany współpracując z psychiatrami, prokuratorami, biegłymi różnych zawodów, kuratorami sądowymi. Wymuszają uległość na policjantach, dają wolną rękę sadystycznym psychopatom w służbach więziennych. Otaczają opieką demoralizatorów w szkołach i w przestrzeni publicznej. Razem z prokuraturą używają wyszkolonych i uzbrojonych służb powołanych do ochrony Państwa i członków rządu przeciwko bezbronnym obywatelom. Po naniesieniu na mapkę obszar Polski stanie się jednolicie czerwony. Nie bawi mnie to, co piszę lecz martwi i dotyka boleśnie.

    • Jerzy Jalowiczor- to o czym pan pisze nazywa się prześladowaniem obywatela przez państwo przy pomocy przekupnej administracji, a tu chodzi o zamachy bombowe i inne, dokonane przez państwo islamskie.

    • Każde szanujące się państwo w Europie POwinno mieć przynajmiej 1 zamach islamistyczny. Słyszałem,że prezydent Gdańska p. Adamowicz planuje przyjmowanie imigrantów arabskich ratując dobrą opinię Polski w Europie i na świecie.

  2. widzę na mapie zaznaczoną korsykę na czerwono … brawo dla redaktorów ale z tego co mi dobrze wiadomo na tej wyspie nie miały miejsca żadne zamachy terrorystyczne, ale co mogę wiedzieć ja mieszkający tutaj 16 lat w porównaniu do ludzi którzy tutaj nigdy nie byli :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here