w

Mapa zamachów terrorystycznych! Polska zieloną wyspą! Nie zmieniajmy tego!

Badania na temat terroryzmu pokazują, że Polska jest jednym z nielicznych państw na świecie, które w ostatnich latach nie doświadczyło aktów terroru. Organizacje terrorystyczne omijały nasz kraj szerokim łukiem. Nikt nie organizował u nas zamachów, porwań czy mordów takich jak na Bliskim Wschodzie, w Donbasie czy na zachodzie UE (Madryt, Londyn czy Paryż). Czy taki stan rzeczy utrzyma się w kolejnych latach?

Z pobieżnej analizy tej mapy płyną co najmniej trzy wnioski. Pierwszy jest taki, że terroryzm rozwija się przede wszystkim tam, gdzie co najmniej dwie nacje żyją obok siebie, a tylko jedna z nich kontroluje instytucje państwowe (np. Palestyna, Irlandia Północna, Donbas, Kaukaz, Kraj Basków). Po drugie – terroryzm występuje również tam, gdzie funkcjonują społeczeństwa multi-kulti (np. Francja czy Wlk. Brytania).

Na szczęście dla nas jesteśmy krajem dość jednolitym narodowościowo i nie posiadamy społeczeństwa typu multi-kulti. Zapewne to było głównym powodem, dzięki któremu w ostatnich latach nie odnotowano u nas aktów terroru. Główny, ale czy jedynym? Czy sytuacja może ulec zmianie w ciągu najbliższego czasu? Niestety – w kontekście organizowanych w naszym kraju Światowych Dni Młodzieży, czy też szczytu NATO niczego nie możemy być pewni…

Artykuł w całości za: http://niewygodne.info.pl/

Warto dodać, że wedle międzynarodowych mediów tak może wyglądać mapa przemieszczania się imigrantów w kierunku Niemiec!

12832328_1032791183431215_4621791189168726135_n

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw

11 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Trybunał Konstytucyjny przyznał sobie prawo do usunięcia Andrzeja Dudy ze stanowiska Prezydenta RP!

Rafał Ziemkiewicz MOCNO o Inwazji Islamu, TW. Bolku, Marii Kiszczak, Lisie, Pudzianowskim, KOD-zie!