Mary Wagner znów w areszcie za obronę nienarodzonych - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

Mary Wagner znów w areszcie za obronę nienarodzonych

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kanadyjska obrończyni życia ponownie płaci wysoką cenę za niezłomne stawanie po stronie najbardziej bezbronnych. W piątek 8 grudnia Mary Wagner znów trafiła do aresztu, gdyż próbowała ocalić dzieci skazane na śmierć w aborcyjnej rzeźni na terenie stolicy.

W Święto Niepokalanego Poczęcia NMP 43-latka, skazywana już wielokrotnie za pokojowe nakłanianie matek, by te zaniechały zbrodniczych zamiarów wobec własnego nienarodzonego potomstwa, znów próbowała ocalić ludzkie istnienia. Wybrała się do „Medical Center” w Toronto, skąd wywlekło ją do policyjnego auta dwóch funkcjonariuszy.

Film: Nie o Mary Wagner

O aresztowaniu Mary poinformowała na społecznościowym profilu jej matka, Jane Wagner. „Proszę, zachowaj dziś Mary w modlitewnej pamięci” – rozpoczęła swój wpis.

„Znów trafiła do aresztu za wejście do kliniki aborcyjnej, z różami i propozycjami wsparcia dla matek oraz dzieci” – informuje dalej. „By sparafrazować słowa skierowane w sierpniu przez tysiące ludzi do sądu podczas procesu [mowa o listach obrońców życia do sędziego prowadzącego poprzednią sprawę przeciwko Mary – red.]: Mary jest łagodna, życzliwa, odważna, pełna wiary, cierpliwa, pełna nadziei i modlitwy, inteligentna i elokwentna, pełna współczucia i poświęcenia. Mary wchodzi do ośrodków, w których się zabija, ponieważ Chrystus jest tam obecny w [każdym] swym najbardziej bezbronnym przebraniu, w niechcianym i bezbronnym dziecku. Ona kocha oboje – matke i jej dziecko, pragnąc wykupić ich od śmierci, do której są doprowadzani (fizycznej śmierci dziecka oraz duchowej śmierci matki). Działania Mary oparte są na miłości, przede wszystkim do Ojca w Niebie, a następnie dla dzieci oraz ich matek. Wręcza im róże nadziei i wolności w zamian za życie ich dzieci” – czytamy we wpisie.

Źródło: Facebook/Mary Wagner w Polsce, pch24.pl

Aborcjoniści robią wszystko aby zarobić miliony na mordowaniu niewinnych dzieci. Aborcja w terminie porodu? W USA to nie problem.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,874ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy