MASAKRA! 3-godzinny gwałt podczas transmisji live na Facebooku! Tak się bawią imigranci w Szwecji! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

MASAKRA! 3-godzinny gwałt podczas transmisji live na Facebooku! Tak się bawią imigranci w Szwecji!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przez trzy godziny dziewczyna była gwałcona przez ubogacających kulturowo Szwecję imigrantów z Bliskiego Wschodu. Całość transmitowana była live za pośrednictwem Facebooka. Miało to miejsce w szwedzkiej miejscowości Uppsala (w tym samym miejscu: Szwecja: chłopiec zgwałcony przez grupę nastolatków-uchodźców. Nie zostaną deportowani. ABSURDALNE tłumaczenie sądu!). Szwedzką policję zaalarmowała jedna z kobiet, która zobaczyła transmisję online – zezwierzęciali zwyrodnialce zostali zatrzymani – a ich ofiara przebywa w szpitalu. 

Serwis internetowy metro.co.uk podaje, że imigranci wtargnęli do domu kobiety w sobotni wieczór, byli uzbrojeni. Zerwali z niej ubranie i napastowali ją seksualnie, całość nagrywali prowadząc transmisję na żywo na zamkniętej grupie na Facebooku. Miało ją oglądać równocześnie ponad 200 osób!

Czy sprawcy zostaną surowo ukarani? Nie sądzę. To nie pierwszy przypadek kiedy imigranci islamscy gwałcą kobietę w Szwecji, najczęściej ponoszą jedynie symboliczną karę i nie są nawet deportowani na swoją rodzinną pustynię.

Przeszukując Internet natrafiłem na taki fragment nagrania:

https://www.youtube.com/watch?v=Us2C-HrQ-A0

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy