Masakra powstrzymana przez uzbrojonego cywila. Szach mat wrogowie dostępu do broni!

1
13844

W niedziele w miasteczku Lyman w Karolinie Południowej o godzinie 3:30 czasu lokalnego 32- letni Jady Ray Thompson otworzył ogień w kierunku przypadkowych osób znajdujących się przed jednym z lokalnych klubów. Zamachowiec po sprzeczce ze swoim kolegą wyciągnął nielegalnie posiadany pistolet i ranił 3 osoby.

Z pewnością ofiar byłoby znacznie więcej gdyby nie jedna z przebywających w lokalu osób, która sięgnąwszy po swoją broń postrzeliła napastnika ratując tym samym wiele istnień ludzkich.

ZOBACZ: Wszystko o broni czarnoprochowej bez pozwolenia w jednym poradniku (WIDEO)

Według prawa stanu Karolina Południowa obywatele mają prawo wnosić legalnie zarejestrowaną broń do lokali pod warunkiem, że lokal wyraźnie tego nie zabrania, posiadacz broni nie spożywa alkoholu, nie siedzi przy barze, a broń jest ukryta.

Broń z której mężczyzna postrzelił przestępcę była legalnie zarejestrowana i policja zapewniła, że nie zamierza stawiać żadnych zarzutów lokalnemu bohaterowi.

Za: pch24.pl, źródło: infowars.com

 

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. Custom Writing Services

    Does it seem impossible for you to plan, initiate and then control writing process? If so, this is when you should, without hesitation, turn to the best custom essay writing services.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here