Masakra powstrzymana przez uzbrojonego cywila. Szach mat wrogowie dostępu do broni! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 5 lipca, 2020

Masakra powstrzymana przez uzbrojonego cywila. Szach mat wrogowie dostępu do broni!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W niedziele w miasteczku Lyman w Karolinie Południowej o godzinie 3:30 czasu lokalnego 32- letni Jady Ray Thompson otworzył ogień w kierunku przypadkowych osób znajdujących się przed jednym z lokalnych klubów. Zamachowiec po sprzeczce ze swoim kolegą wyciągnął nielegalnie posiadany pistolet i ranił 3 osoby.

Z pewnością ofiar byłoby znacznie więcej gdyby nie jedna z przebywających w lokalu osób, która sięgnąwszy po swoją broń postrzeliła napastnika ratując tym samym wiele istnień ludzkich.

ZOBACZ: Wszystko o broni czarnoprochowej bez pozwolenia w jednym poradniku (WIDEO)

Według prawa stanu Karolina Południowa obywatele mają prawo wnosić legalnie zarejestrowaną broń do lokali pod warunkiem, że lokal wyraźnie tego nie zabrania, posiadacz broni nie spożywa alkoholu, nie siedzi przy barze, a broń jest ukryta.

Broń z której mężczyzna postrzelił przestępcę była legalnie zarejestrowana i policja zapewniła, że nie zamierza stawiać żadnych zarzutów lokalnemu bohaterowi.

Za: pch24.pl, źródło: infowars.com

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,839FaniLubię
18,049ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy