Media i politycy PO straszą PiSem i krwawym Macierewiczem

1
1338

Politycy Platformy Obywatelskiej bardzo upodobali sobie straszenie krwiożerczymi rządami Prawa i Sprawiedliwości ale w szczególności straszenie Polaków Antonim Macierewiczem. Jednym z liderów tej partii i dla wielu osób, historycznym już autorytetem, który w 1992 roku chciał zdekomunizować Polskę. Być może dlatego go tak nienawidzą. Politycy Platformy Obywatelskiej oraz media od kilku dni usilnie próbowali wmówić Polakom, że po wygranych przez PiS wyborach, Antoni Macierewicz zostanie Ministrem Obrony Narodowej.

Jak powiedziała Beata Szydło: “Nie media i nie PO będą decydować o tym, kto będzie tworzył mój rząd!” i wskazała Jarosława Gowina jako kandydata na Ministra Obrony Narodowej. Osobiście nie przepadam za osobami, które splamiły swój honor obecnością w Platformie Obywatelskiej. Podaję ten news u mnie na blogu głównie ze względu na medialny szum wokół Antoniego Macierewicza.


Jarosław Gowin kandydatem na Ministra Obrony Narodowej


 


A tutaj odpowiedź na pytanie dlaczego media i politycy PO/SLD straszą Macierewiczem. Film “Nocna Zmiana”.

https://www.youtube.com/watch?v=e4f0UY5HF7Y
 


Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. A co to za różnica PIS czy PO? Jedni straszą drugimi a jak przychodzi co do czego to mają ten sam program i razem głosują przeciwko Polakom.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here