Media i politycy PO straszą PiSem i krwawym Macierewiczem - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Media i politycy PO straszą PiSem i krwawym Macierewiczem

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Politycy Platformy Obywatelskiej bardzo upodobali sobie straszenie krwiożerczymi rządami Prawa i Sprawiedliwości ale w szczególności straszenie Polaków Antonim Macierewiczem. Jednym z liderów tej partii i dla wielu osób, historycznym już autorytetem, który w 1992 roku chciał zdekomunizować Polskę. Być może dlatego go tak nienawidzą. Politycy Platformy Obywatelskiej oraz media od kilku dni usilnie próbowali wmówić Polakom, że po wygranych przez PiS wyborach, Antoni Macierewicz zostanie Ministrem Obrony Narodowej.

Jak powiedziała Beata Szydło: “Nie media i nie PO będą decydować o tym, kto będzie tworzył mój rząd!” i wskazała Jarosława Gowina jako kandydata na Ministra Obrony Narodowej. Osobiście nie przepadam za osobami, które splamiły swój honor obecnością w Platformie Obywatelskiej. Podaję ten news u mnie na blogu głównie ze względu na medialny szum wokół Antoniego Macierewicza.


Jarosław Gowin kandydatem na Ministra Obrony Narodowej


 


A tutaj odpowiedź na pytanie dlaczego media i politycy PO/SLD straszą Macierewiczem. Film “Nocna Zmiana”.

https://www.youtube.com/watch?v=e4f0UY5HF7Y
 


Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy