Mężczyzna urodził dziecko, które począł z kobietą . Teraz matką jest ojciec, a ojcem matka. To nie żart. To gender! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Mężczyzna urodził dziecko, które począł z kobietą . Teraz matką jest ojciec, a ojcem matka. To nie żart. To gender!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Tak więc po kolei. Rzecz wydarzyła się w Ekwadorze. Fernando Machado, była kobietą, ale postanowiła zostać mężczyzną. Natomiast Diane Rodriguezz urodził się jako chłopiec, ale postanowił być kobietą. Tych dwoje postanowiło zostać parą. A wiadomo, że jak jest para kobieta-mężczyzna to jest szansa, że może być z tego jakiś potomek. I rzeczywiście para doczekała się dziecka, ale transseksualny eksperyment chyba do końca się nie udał, bo dziecko urodził mężczyzna. Przynajmniej wg transseksualnej orientacji, albo raczej dezorientacji.

Ludzi możesz, ale biologii nie oszukasz. Jak też widać mężczyzna, który postanowił zostać kobietą, nie pozbył się swojego przyrodzenia i dzięki temu mógł spłodzić dziecko. A kobieta, która twierdzi, że jest mężczyzną, jakoś również zachowała wszelkie kobiece predyspozycje do zajścia w ciążę.

Los dalej sprawił, że kobieta z penisem poczuła pociąg seksualny nie do innego faceta, ale było nie było do kobiety. Tyle tylko, że ta dla odmiany twierdzi, że kobietą nie jest. Teraz ich wspólne dziecko będzie miało mamę i tatę, ale nieco inaczej…
– Nigdy nie myślałam, że zostanę matką, ponieważ jestem transseksualna – powiedział(a) Diane Rodriguez, która w tym związku jest matką, pomimo tego, że to nie on(a) urodziła to dziecko tylko jej partner(ka).

Za: dzienniknarodowy.pl, wp.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy