Michał Boni (współpracownik SB) wezwał Timmermansa do dalszych interwencji w Polsce!

1
58018

Michał Boni (znany głównie z tego, że był współpracownikiem SB) europarlamentarzysta PO podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego, zabrał głos w sprawie Polski:

“Panie przewodniczący, dziękuję za stanowczość, spokój i obiektywizm w przedstawianiu racji dotyczących sytuacji w Polsce. Proszę bo przybliżenie terminu poproszenia prezydencji maltańskiej o to, żeby sprawy polskie znalazły się pod obradami Rady Ministrów.

Widzimy rosnące ataki na organizacje pozarządowe i społeczeństwo obywatelskie w różnych krajach. W Polsce, na Węgrzech i w Chorwacji. Czy komisja zamierza podjąć jakieś kroki chroniące organizacje pozarządowe – tutaj, z perspektywy UE. Może poprzez wyznaczenie koordynatora wewnątrz DG Justice, który pozwoliłby tym organizacjom, które zbierają dane, które walczą o prawa szybciej informować KE i być może szukać wspólnych rozwiązań.”

Jak widzę coś takiego to jedyne na co mam ochotę to przybić Korwinowi piątkę za “liścia”, którego wymierzył temu zdrajcy.

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Przed wojną tępych! obrońców wszystkiego co niemieckie w Polsce nazywano, Volksdeutschami! te współczesne pro niemieckie gadziny muszą mieć tego świadomość! zaraz po wojnie rozliczano się z takimi szybko i bezpowrotnie!. To nie jest już Polskie liberalne niewinne! nowoczesne pro niemieckie pro Europejskiej sympatyzowanie! tylko działanie świadome na szkodę własnego narodu! i muszą o tym wiedzieć! zdawać sobie sprawę z tego co naród o nich myśli! na razie naród jeszcze z nimi polemizuje, wchodzi w utarczki słowne, lecz cierpliwość swoją naród Polski dumą i honorem swoich bohaterów poległych za Polskę ma ograniczoną! Trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu! dość z Volksdeutschami zabawy w niewinny liberalizm pro niemiecko niby europejski! szkodzący Polsce i narodowi Polskiemu!.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here