Michał Boni (współpracownik SB) wezwał Timmermansa do dalszych interwencji w Polsce! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Michał Boni (współpracownik SB) wezwał Timmermansa do dalszych interwencji w Polsce!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Michał Boni (znany głównie z tego, że był współpracownikiem SB) europarlamentarzysta PO podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego, zabrał głos w sprawie Polski:

“Panie przewodniczący, dziękuję za stanowczość, spokój i obiektywizm w przedstawianiu racji dotyczących sytuacji w Polsce. Proszę bo przybliżenie terminu poproszenia prezydencji maltańskiej o to, żeby sprawy polskie znalazły się pod obradami Rady Ministrów.

Widzimy rosnące ataki na organizacje pozarządowe i społeczeństwo obywatelskie w różnych krajach. W Polsce, na Węgrzech i w Chorwacji. Czy komisja zamierza podjąć jakieś kroki chroniące organizacje pozarządowe – tutaj, z perspektywy UE. Może poprzez wyznaczenie koordynatora wewnątrz DG Justice, który pozwoliłby tym organizacjom, które zbierają dane, które walczą o prawa szybciej informować KE i być może szukać wspólnych rozwiązań.”

Jak widzę coś takiego to jedyne na co mam ochotę to przybić Korwinowi piątkę za “liścia”, którego wymierzył temu zdrajcy.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy