By Вени Марковски (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons
w ,

Michał Boni (współpracownik SB) wezwał Timmermansa do dalszych interwencji w Polsce!

Michał Boni (znany głównie z tego, że był współpracownikiem SB) europarlamentarzysta PO podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego, zabrał głos w sprawie Polski:

„Panie przewodniczący, dziękuję za stanowczość, spokój i obiektywizm w przedstawianiu racji dotyczących sytuacji w Polsce. Proszę bo przybliżenie terminu poproszenia prezydencji maltańskiej o to, żeby sprawy polskie znalazły się pod obradami Rady Ministrów.

Widzimy rosnące ataki na organizacje pozarządowe i społeczeństwo obywatelskie w różnych krajach. W Polsce, na Węgrzech i w Chorwacji. Czy komisja zamierza podjąć jakieś kroki chroniące organizacje pozarządowe – tutaj, z perspektywy UE. Może poprzez wyznaczenie koordynatora wewnątrz DG Justice, który pozwoliłby tym organizacjom, które zbierają dane, które walczą o prawa szybciej informować KE i być może szukać wspólnych rozwiązań.”

Jak widzę coś takiego to jedyne na co mam ochotę to przybić Korwinowi piątkę za „liścia”, którego wymierzył temu zdrajcy.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Przed wojną tępych! obrońców wszystkiego co niemieckie w Polsce nazywano, Volksdeutschami! te współczesne pro niemieckie gadziny muszą mieć tego świadomość! zaraz po wojnie rozliczano się z takimi szybko i bezpowrotnie!. To nie jest już Polskie liberalne niewinne! nowoczesne pro niemieckie pro Europejskiej sympatyzowanie! tylko działanie świadome na szkodę własnego narodu! i muszą o tym wiedzieć! zdawać sobie sprawę z tego co naród o nich myśli! na razie naród jeszcze z nimi polemizuje, wchodzi w utarczki słowne, lecz cierpliwość swoją naród Polski dumą i honorem swoich bohaterów poległych za Polskę ma ograniczoną! Trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu! dość z Volksdeutschami zabawy w niewinny liberalizm pro niemiecko niby europejski! szkodzący Polsce i narodowi Polskiemu!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

,,To jest to, czego boi się kanclerz Niemiec najbardziej”. Mariusz Max Kolonko mówi o nowym sojuszu z udziałem Polski [WIDEO]

Lech Wałęsa straszy rządami PiS: „oni będą strzelać”. Skąd były prezydent ma taką wiedzę?