w

Michał Woś: Dbanie o bezpieczeństwo to priorytet dla rządów Zjednoczonej Prawicy [WIDEO]

Fot. YouTube

Michał Woś zaznaczył podczas audycji w Trójce Polskiego Radia, że zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom RP to absolutny priorytet dla władz publicznych. Zaznaczył on, że szczególnie w czasach wojny musimy mieć oczy dookoła głowy i zwalczać agenturę. Poseł Solidarnej Polski przypomniał, że Zjednoczona Prawica rozwija armię powołując nowe jednostki i brygady, a poprzednia władza pozostawiła wojsko w totalnej rozsypce.

– Nie ma ważniejszego obowiązku władz publicznych niż zapewnienie bezpieczeństwa. Tym bardziej, kiedy na wschodzie szaleje wojna, a my jesteśmy zaangażowani w pomoc. Tym bardziej musimy dmuchać na zimne i mieć oczy dookoła głowy, zwalczając agenturę i dbając o bezpieczeństwo. – powiedział Woś.

– W czasach, kiedy jesteśmy państwem sąsiadującym z państwem objętym wojną i mamy tylu uchodźców, a zaangażowanie Polski jest duże, to zainteresowanie świata jest większe. Podstawowym obowiązkiem władz publicznych jest dbanie o bezpieczeństwo. To jest numer 1 dla rządów Zjednoczonej Prawicy. To my wzmacniamy polskie bezpieczeństwo, rozwijamy armię, powołujemy nowe jednostki i brygady, a nasi poprzednicy zwijali wojsko, uciekali ze wschodu, a armia była w totalnej rozsypce. – dodał poseł Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Ziobro: Zamiast zająć się sprawą zabójstwa ks. Blachnickiego, media zainteresowały się legalną bronią Prokuratora Generalnego [WIDEO]

Jan Kanthak: Ubecka hydra wciąż podnosi głowę i dotąd nie udało się jej skutecznie pokonać [WIDEO]