Minister Łukasz Szumowski z nagrodą "OSOBOWOŚĆ ROKU". Gratulacje! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Minister Łukasz Szumowski z nagrodą “OSOBOWOŚĆ ROKU”. Gratulacje!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Minister Zdrowia prof. Łukasz Szumowski podczas 7. Gali Urodzinowej Telewizji Republika otrzymał nagrodę w kategorii “OSOBOWOŚĆ ROKU”.

Ta nagroda to także uhonorowanie całego personelu medycznego, który w dobie pandemii walczy o życie i zdrowie Polaków za co serdecznie państwu dziękujemy. Ta nagroda jest szczególna, ponieważ to państwo wskazaliście laureata” – mówiła redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania.

– Nagrodę otrzymałem w bardzo trudnym dla nas czasie. Traktuję ją jako symbol dla tych wszystkich, którzy żyją w tych trudnych czasach epidemii, którzy pokazują, że troska o drugiego człowiek jest bardzo ważna. Mylę, że wszyscy dostrzegamy teraz wartość pomocy, wartość tego, że każdy próbuje w możliwy sposób pomóc drugiemu– powiedział podczas odbioru nagrody minister Szumowski.

Wśród laureatów nagród TV Republiki znaleźli się też: wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin, który otrzymał nagrodę w kategorii biznes, oraz dyrektor Muzeum Narodowego w Krakowie Andrzej Szczerski, którego wyróżniono w kategorii kultura. Głosami widzów telewizji osobowością roku został minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy