w ,

Minister Łukasz Szumowski z nagrodą “OSOBOWOŚĆ ROKU”. Gratulacje!

Telewizja Republika

Minister Zdrowia prof. Łukasz Szumowski podczas 7. Gali Urodzinowej Telewizji Republika otrzymał nagrodę w kategorii “OSOBOWOŚĆ ROKU”.

Ta nagroda to także uhonorowanie całego personelu medycznego, który w dobie pandemii walczy o życie i zdrowie Polaków za co serdecznie państwu dziękujemy. Ta nagroda jest szczególna, ponieważ to państwo wskazaliście laureata” – mówiła redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania.

– Nagrodę otrzymałem w bardzo trudnym dla nas czasie. Traktuję ją jako symbol dla tych wszystkich, którzy żyją w tych trudnych czasach epidemii, którzy pokazują, że troska o drugiego człowiek jest bardzo ważna. Mylę, że wszyscy dostrzegamy teraz wartość pomocy, wartość tego, że każdy próbuje w możliwy sposób pomóc drugiemu– powiedział podczas odbioru nagrody minister Szumowski.

Wśród laureatów nagród TV Republiki znaleźli się też: wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin, który otrzymał nagrodę w kategorii biznes, oraz dyrektor Muzeum Narodowego w Krakowie Andrzej Szczerski, którego wyróżniono w kategorii kultura. Głosami widzów telewizji osobowością roku został minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Michał Woś pokonał koronawirusa, teraz oddał osocze, aby pomóc innym!

Zmarł mec. Hambura. Przez lata walczył z niemieckim Jugendamt o polskie dzieci…