Miriam Shaded wystartuje w wyborach z list KORWIN'a! - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

Miriam Shaded wystartuje w wyborach z list KORWIN’a!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przemysław Wipler będący posłem partii KORWIN poinformował na swoim profilu na Facebooku, że szefowa Fundacji Estera Miriam Shaded będzie kandydatką warszawskiej listy Partii KORWIN do Sejmu. Będzie miała trzecie miejsce!

Miriam Shaded stała się w Polsce znana po tym jak fundacja, którą zarządza przyjęła do Polski syryjskich chrześcijan, którzy uciekali przez śmiercią z rąk radykalnym muzułmanów. Miriam wychowała się w polsko-syryjskiej rodzinie, jej poglądy względem muzułmanów z ISIS są oczywiście całkowicie negatywne. Wielokrotnie wypowiadała się w mediach, że Polska nie powinna przyjmować islamskich imigrantów. I bardzo dobrze! Po jej wypowiedziach lawinowo spadały na nią kolejne ataki ze strony mainstreamowych mediów ale jak widać radzi sobie z nimi całkiem nieźle:

Na swoim Facebooku stwierdziła niedawno, że że 81 proc. “ludzi z Bliskiego Wschodu” popiera Państwo Islamskie. Sądzę, że w dużej mierze jest to prawda… przypomnijcie sobie ilość osób skandujących z radości po zamachach na World Trade Center…

Przemysław Wipler napisał: “Widzę, że wiadomość hula już po Internecie, to napiszę oficjalnie: Pani Miriam Shaded kandyduje z trzeciego miejsca warszawskiej listy Partia KORWiN, zaraz po takich kandydatach jak Janusz Korwin-Mikke i Tomasz Sommer. Jutro konferencja w sejmie w tej sprawie i prezentacja naszej kandydatki. PS. Jest też kilka innych miłych niespodzianek. Pozdrawiam serdecznie!”
Tutaj wpis:

Widzę, że wiadomość hula już po Internecie, to napiszę oficjalnie: Pani Miriam Shaded kandyduje z trzeciego miejsca…

Posted by Przemysław Wipler on 14 września 2015

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,874ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy