MOCNE! Jon Voight o Sorosu i Clinton. Oto dlaczego Amerykanie wybrali Donalda Trumpa!

1
23926

Jon Voight to słynny amerykański aktor, ojciec Angeliny Jolie. Bardzo mocno zaangażował się we wspieranie Donalda Trumpa. W obrazowy sposób tłumaczył Amerykanom, dlaczego nie należy zagłosować na Hillary Clinton.

Po wyborach zarówno polskie jak i amerykańskie media były zszokowane wyborem Amerykanów. Clinton, która była żelaznym faworytem do zwycięstwa, poniosła sromotną porażkę. Dlatego warto przypomnieć słowa Voighta, aby zrozumieć, dlaczego większość dziennikarzy tak mocno się myliła. Amerykanin mówi, że dla USA to najważniejsze wybory w historii. Ameryka z kraju wolności zmieniła się w uosobienie tyranii.

Ilu Amerykanów zna George’a Sorosa, złego człowieka, który przekazał setki Żydów nazistom do eksterminacji? – pytał retorycznie.

Jego zdaniem, jest on odpowiedzialny za finansowanie grup, które uczestniczą w demontażu kraju. Teraz bardzo mocno wspierał właśnie Clinton. Powód? Jej dewizą są otwarte granice, co zabije gospodarkę kraju, która już teraz jest najsłabsza w historii. Człowiekiem, który ją może powstrzymać, jest właśnie Donald Trump.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Putin wydał międzynarodowy nakaz aresztowania George’a Sorosa!

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here