MOCNE!!! Robert Winnicki o aborcji, a Scheuring-Wielgus w czarnym szale! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

MOCNE!!! Robert Winnicki o aborcji, a Scheuring-Wielgus w czarnym szale!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o prawach kobiet i świadomym rodzicielstwie (druk nr 2060).

Poseł Robert Winnicki:

    Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Projekt zaprezentowany przez Barbarę Nowacką to projekt zrodzony z kłamstwa i nienawiści. Z kłamstwa, ponieważ kłamiecie właściwie od początku debaty, która rozpoczęła się w XX w., dotyczącej dzieciobójstwa. Kłamiecie na tej sali, kłamiecie po raz kolejny, kłamiecie w dzień, kłamiecie w nocy. Kłamiecie na temat edukacji seksualnej, kłamiecie na temat początków życia człowieka, kłamiecie na temat odpowiedzialnego rodzicielstwa, kłamiecie na temat roli kobiety i na temat roli mężczyzny.

    Ale jest to projekt zrodzony przede wszystkim z nienawiści do życia, do życia poczętego. Jest czymś niesłychanie i skrajnie obłudnym, że ten projekt został nazwany ˝Ratujmy kobiety˝. A co z mniej więcej statystycznie połową kobiet? Bo połowa abortowanych dzieci to są statystycznie właśnie kobiety, to są właśnie dziewczynki. Czy o nich też myślicie? (Oklaski) Czy myślicie o tych, którzy jak Gianna Jessen, dzisiaj prominentna aktywistka ruchu pro-life na świecie, przeżyli aborcję? Ona przeżyła aborcję, choć rodzice ją na tę aborcję skazali. Jest ciężko chora, jest niepełnosprawną osobą. Personel medyczny w szpitalu, w którym miała zostać zabita, w szpitalu, w którym miało zostać dokonane dzieciobójstwo, odratował ją. Przeżyła tę aborcję. Teraz jeździ po świecie i przestrzega przed takimi jak wy, przed takimi jak wy zwolennikami i zwolenniczkami zabijania dzieci nienarodzonych…

    (Poseł Beata Małecka-Libera: Weź ten palec.)

    (Głos z sali: Kłamstwo.)

    …przed takimi barbarzyńcami jak wy siedzący dzisiaj tutaj, na tej sali.

    (Poseł Joanna Scheuring-Wielgus: Wstydź się.)

    (Poseł Małgorzata Chmiel: Niech się pan opanuje trochę.)

    Szanowni Państwo! Kłamstwo dotyczące zabijania dzieci poczętych, które chcecie w tak dowolny sposób wprowadzić do polskiego prawodawstwa, to nie jest tylko kłamstwo niezgodności fundamentalnej z kilkunastoma artykułami polskiej konstytucji, to jest przede wszystkim kłamstwo cywilizacyjne i kulturowe. Mówicie o prawach kobiet, o kwestii kobiety. Kwestia dziecka poczętego nie jest tylko i wyłącznie kwestią kobiety, jest odpowiedzialnością tak kobiety, jak i mężczyzny, a wy jesteście najlepszymi sojuszniczkami wszelkich lowelasów, wszelkich Piotrusiów Panów, wszelkich mężczyzn niebiorących odpowiedzialności za to, co robią ze swoim życiem płciowym, seksualnym. Jesteście najlepszymi sojuszniczkami, ponieważ to mężczyźni są odpowiedzialni, a wy z nich tę odpowiedzialność zdejmujecie. Oni zostawiają kobiety same, a wy mówicie: nie ma problemu, kobieta dokona aborcji, róbcie, co chcecie w swoim życiu seksualnym, panowie. Podboje, tak, podboje. Wy jesteście właśnie sojuszniczkami… (Poruszenie na sali)

    (Poseł Michał Stasiński: Pan mówi o pośle Zbonikowskim, panie pośle?)

    (Poseł Małgorzata Chmiel: Opanuj się pan.)

    …również pornobiznesu, z którym rzekomo walczycie. Jesteście sojuszniczkami deprawacji, którą postulujecie w tym projekcie. Postulujecie w tym projekcie wprowadzanie od najmłodszych lat seksualizacji dzieci, postulujecie wprowadzanie również nauki i promocji zboczeń w tym projekcie…

    (Głos z sali: Seksbiznesu.)

    …żeby tak jak na Zachodzie… (Poruszenie na sali)

    (Poseł Joanna Scheuring-Wielgus: Panie marszałku, niech pan zareaguje.)

    Wicemarszałek Ryszard Terlecki:

    Proszę usiąść i nie przeszkadzać, pani poseł.

    Poseł Robert Winnicki:

    …w podręcznikach szkolnych…

    Wicemarszałek Ryszard Terlecki:

    Pani poseł, proszę usiąść na miejscu.

    Poseł Robert Winnicki:

    Uspokójcie się. Ja wiem, ja wiem, że was prawda boli.

    (Poseł Małgorzata Chmiel: Panie marszałku, niech pan coś zrobi.)

    Wicemarszałek Ryszard Terlecki:

    Czy mam panią…

    Poseł Robert Winnicki:

    Ja wiem, że was prawda boli, ale uspokójcie się troszeczkę.

    Wicemarszałek Ryszard Terlecki:

    Pani poseł…

    Poseł Robert Winnicki:

    …tak jak na Zachodzie, gdzie w podręcznikach szkolnych są…

    (Głos z sali: Niech pan się wywiązuje ze swoich obowiązków.)

    …dewiacyjne instruktaże. To chcecie zrobić w Polsce. I niestety to nie służy ochronie kobiet, to służy tylko temu, by właśnie młodzież podejmowała, nawet dzieci, ryzykowne zachowania, zachowania seksualne. Doskonale o tym wiecie, że np. w Wielkiej Brytanii, gdzie jest bardzo permisywna edukacja seksualna, gdzie mamy do czynienia od najmłodszych lat z epatowaniem edukacją seksualną, seksualizacją, z dostępnością pigułek nie wczesnoporonnych, tylko tych do zabijania wczesnego dzieci poczętych, tam liczba tzw. ciąż niechcianych jest największa, liczba ciąż wśród nastolatek – dokładnie tam, gdzie jest szybko wprowadzana edukacja seksualna. Bo receptą na to nie jest żaden instruktaż seksualny, który proponujecie, jest nią tradycyjna nauka moralna, mówienie o wstrzemięźliwości, mówienie o czystości młodym ludziom, mówienie o tym, że należy być przyzwoitym, a nie epatowanie od najmłodszych lat seksem.

    (Poseł Agnieszka Pomaska: Pan tam się patrzy, tam najwięcej tzw. przyzwoitych jest.)

    Wicemarszałek Ryszard Terlecki:

    Pani poseł, proszę nie przeszkadzać.

    Poseł Robert Winnicki:

    Wysoki Sejmie! Panie Marszałku! Ten projekt zakłada, że nieludzkie i antycywilizacyjne, barbarzyńskie standardy, które niestety…

    (Poseł Agnieszka Pomaska: Pan Zbonikowski może zabierze głos? Wstydzi się pan?)

    …zapanowały w wielu krajach Zachodu – przez to m.in. ten Zachód dzisiaj dożywa swojego cywilizacyjnego kresu – należy wprowadzić w Polsce. Dlatego zwracam się do Wysokiego Sejmu o odrzucenie tego projektu w pierwszym czytaniu. (Oklaski)

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy