w , , , ,

Mroczny spisek LGBT [WIDEO]

To powinno wstrząsnąć Polską – twierdzi dziennikarz telewizji wPolsce Jakub Maciejewski.

Słowa te dotyczą mocnego wywiadu jaki Maciejewski przeprowadził z blogerem Waldemarem Krysiakiem, znanym w sieci jako Gej Przeciw Światu. Bloger przygotował wraz z Agnieszką Żurek materiał dotyczący lobby LGBT i jego mrocznej działalności w sieci (i nie tylko).

– Dziękuję bardzo Tygodnikowi Solidarność za pomoc. Ja nie wiedziałem co z tym zrobić. To dzięki Cezaremu Krysztopie z Tygodnika Solidarność sprawa poszła naprzód (…) To co nazywa się ideologią gender lub ideologią LGBT jest w dużym stopniu ideologią transseksualną (…) pomysł, ze jest wiele płci, że płeć można zmienić, jest pomysłem trensseksualnym (…) To jest idea jednocząca aktywistów transseksualnych (…) Istnieją faktycznie osoby, które cierpią na dysforię i nienawidzą własnego ciała i jako osoby dorosłe powinny móc robić ze swoim ciałem co chcą (…) jednak w tym przypadku mówimy o sytuacji, gdzie nastolatki (…) dostają lekarstwa nielegalnie (…) Tu nie chodzi o pieniądze. Te hormony mają śmieszne ceny (…) ideologia transseksualna jest w swojej naturze neomarksistowska. Oni uważają, że istnieje “heteromatriks”, duopol płci, który ich ciemięży, bo są mężczyźni i kobiety. Oni chcą się z tego duopolu wyrwać. I aktem “rewolucyjnym” jest wspieranie dzieci, które nie identyfikują się z własną płcią (…) Osoby dorosłe homoseksualne, które przeszły już tranzycję, część z nich tego żałuje, część nie, w pewnym sensie zabrnęły już tak daleko, że uważają, że dla nich nie ma powrotu (…) Porażka i cierpienie lubią towarzystwo, zło lubi towarzystwo. Część osób dorosłych transseksualnych, która “załatwia” te lekarstwa… jest w nich głębokie pragnienie, by takich jak oni było więcej…

Nie od dziś wiadomo jak niektóre ideologie potrafią prać umysły niewinnych.  W tym wypadku zachodzi podejrzenie, że społeczności uchodzące coraz częściej za normalne, prócz ściśle ideologicznych działań, prowadzą również działania przestępcze, poprzez nielegalne dostarczanie lekarstw czy hormonów dla zagubionej młodzieży. Żerują na osobach młodych, nieukształtowanych jeszcze w dostatecznym stopniu. Stosunek do lobby LGBT nie może zatem dziwić w sytuacjach takich jak powyższa. W Polsce żyje wiele osób homoseksualnych, które absolutnie nie utożsamiają się z tymi idącymi w marszach czy dokonującymi prowokacji różnego stopnia. Działania takie jak powyższe, stanowią dobitny przykład tego, w jakim miejscu znajduje się aktualnie nasza cywilizacja. Szczęśliwie istnieją jeszcze grupy ludzi i organizacje zajmujące się śledzeniem i niszczeniem w zarodku postaw zdecydowanie sprzecznych z naturalnym stanem rzeczy. Jesteśmy zobligowani do tego by dbać dziś o nasze dzieci i walczyć z każdym przejawem zła, jakie chce ich dotknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

BRAWO! Policja ujęła sprawców profanacji pomnika Chrystusa przy Bazylice Św. Krzyża! Lament anarchistów!

[NAJNOWSZE] MON: Defilady nie będzie.