Muzułmanin spalił Polakowi motocykl z namalowanymi napisami "Bóg Honor Ojczyzna" i "Wiedeń 1683" - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Muzułmanin spalił Polakowi motocykl z namalowanymi napisami “Bóg Honor Ojczyzna” i “Wiedeń 1683”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Harley-Davidson Fat Boy został pomalowany przez Szymona Orzeszkę tak jak zażyczył sobie właściciel motocykla. Z jednej strony był namalowany husarz i napis “1683 Vienna” a z drugiej rycerza z tarczą na której jest Biały Orzeł. Oprócz tego na Harleyu znalazły się słowa “Bóg Honor Ojczyzna”, a tkże Archanioł Michał toczący walkę z Szatanem.

I właśnie ten motocykl, właśnie przez to, że miał taką a nie inną symbolikę, został spalony przez 16-letniego muzułmanina, który do dewastacji użył lampy lutowniczej. Zdarzenie miało miejsce w Paryżu gdzie mieszka na co dzień i pracuje właściciel Harleya, Jan M., który przyłapał muzułmanina na gorącym uczynku i go przy tej okazji poturbował. Co najciekawsze to właśnie Polakowi grozi teraz pół roku więzienia za pobicie wandala, a tymczasem muzułmanin pozostaje bezkarny. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,223FaniLubię
17,877ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy