Muzułmanka niszczy flagę Izraela, która została położona na cześć ofiar zamachu! Wideo!

2
2471

Biedne, lewicowe media, nawet jak chcą pokazywać muzułmanów w dobrym świetle, jako miłujących pokój i inne narody, to zawsze prawda musi wszystko zepsuć. Podczas reportażu na żywo o zamachach w Brukseli, we franskuskiej telewizji pokazano muzułmankę, która widząc flagę Izraela podarła ją i odrzuciła. 

Znowu widzimy elementarny brak ludzkiej godności i współczucia dla ofiar tragedii, wcześniej pisałem o holenderskim nauczycielu, który stwierdził, że jego muzułmańscy uczniowie cieszyli się z brukselskich mordów, teraz widzimy całkowity brak szacunku do pomordowanych poprzez niszczenie oznak pamięci o nich. Zamach miał miejsce kilkadziesiąt godzin temu a muzułmanie nie tylko się nim nie przejmują ale dopuszczają się takich czynów.

Antypolskie media i politycy za wszelką cenę próbują wcisnąć Polakom łatkę antysemitów, próbując wyrwać z naszego kraju odszkodowania za niemieckie zbrodnie, tworzą historyczne propagandówki pokroju “Idy”. Nie zauważają jednak, że prawdziwy antysemityzm, niszczenie żydowskich cmentarzy i synagog ma miejsce w krajach, do których masowo napływają muzułmanie. Agencja Żydowska poinformowała w styczniu, że w związku ze wzrostem ataków o charakterze antysemickim imigracja Żydów z Europy Zachodniej do Izraela osiągnęła rekordowy poziom. W zeszłym roku podążyło w tym kierunku prawie 10 tys. Żydów, a najwięcej z nich – bo aż 8 tys. – opuściło Francję, gdzie mieszka trzecia co do wielkości, oceniana na około pół miliona, społeczność żydowska.

W listopadzie br. przewodniczący wiedeńskiej Żydowskiej Gminy Wyznaniowej (IKG) Oskar Deutsch powiedział, że należy ograniczyć przyjmowanie imigrantów do Austrii, gdyż obawia się, że wpłynie to na wzrost antysemickich nastrojów w tym kraju. Dodał, że wielu z tych ludzi wyrastało w przekonaniu, że taka postawa jest czymś normalnym.

Wcześniej podobny apel wystosowała Centralna Rada Żydów w Niemczech. – Wśród Żydów w Niemczech wzrasta lęk przed rosnącym antysemityzmem związanym z imigracją uchodźców. Wielu uchodźców z Syrii i Iraku dorastało w społeczeństwie, w którym zniszczenie Izraela było państwową doktryną – oceniała przewodnicząca jednej z organizacji zwalczających antysemityzm w tym kraju, Lela Susskind.

Za: niezalezna.pl – liveleak.com

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Hmm tylko, że zanim zaczęła się ta wędrówka ludów i zamachy, czytałem o projekcie Wielki Izrael a głównym założeniem było wywołanie powrotu diaspory żydowskiej do Izraela i zasiedlanie go w obliczu niskiego przyrostu naturalnego i kilka razy większego przyrostu arabów do o koła.
    Miało to zostać wywołane przez min rodzący się antysemityzm, który będzie narastał. No i popatrzmy, jak to się wszystko w tej materii, ładnie układa. Okolice Izraela są równane z ziemią, a falę uchodźców wysyła się do Europy. W innym artykule czytałem o szerokich koligacjach władz Izraela i Turcji, chyba nawet chodziło tama o jakieś pokrewieństwo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here