Muzułmanka niszczy flagę Izraela, która została położona na cześć ofiar zamachu! Wideo! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Muzułmanka niszczy flagę Izraela, która została położona na cześć ofiar zamachu! Wideo!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Biedne, lewicowe media, nawet jak chcą pokazywać muzułmanów w dobrym świetle, jako miłujących pokój i inne narody, to zawsze prawda musi wszystko zepsuć. Podczas reportażu na żywo o zamachach w Brukseli, we franskuskiej telewizji pokazano muzułmankę, która widząc flagę Izraela podarła ją i odrzuciła. 

Znowu widzimy elementarny brak ludzkiej godności i współczucia dla ofiar tragedii, wcześniej pisałem o holenderskim nauczycielu, który stwierdził, że jego muzułmańscy uczniowie cieszyli się z brukselskich mordów, teraz widzimy całkowity brak szacunku do pomordowanych poprzez niszczenie oznak pamięci o nich. Zamach miał miejsce kilkadziesiąt godzin temu a muzułmanie nie tylko się nim nie przejmują ale dopuszczają się takich czynów.

Antypolskie media i politycy za wszelką cenę próbują wcisnąć Polakom łatkę antysemitów, próbując wyrwać z naszego kraju odszkodowania za niemieckie zbrodnie, tworzą historyczne propagandówki pokroju “Idy”. Nie zauważają jednak, że prawdziwy antysemityzm, niszczenie żydowskich cmentarzy i synagog ma miejsce w krajach, do których masowo napływają muzułmanie. Agencja Żydowska poinformowała w styczniu, że w związku ze wzrostem ataków o charakterze antysemickim imigracja Żydów z Europy Zachodniej do Izraela osiągnęła rekordowy poziom. W zeszłym roku podążyło w tym kierunku prawie 10 tys. Żydów, a najwięcej z nich – bo aż 8 tys. – opuściło Francję, gdzie mieszka trzecia co do wielkości, oceniana na około pół miliona, społeczność żydowska.

W listopadzie br. przewodniczący wiedeńskiej Żydowskiej Gminy Wyznaniowej (IKG) Oskar Deutsch powiedział, że należy ograniczyć przyjmowanie imigrantów do Austrii, gdyż obawia się, że wpłynie to na wzrost antysemickich nastrojów w tym kraju. Dodał, że wielu z tych ludzi wyrastało w przekonaniu, że taka postawa jest czymś normalnym.

Wcześniej podobny apel wystosowała Centralna Rada Żydów w Niemczech. – Wśród Żydów w Niemczech wzrasta lęk przed rosnącym antysemityzmem związanym z imigracją uchodźców. Wielu uchodźców z Syrii i Iraku dorastało w społeczeństwie, w którym zniszczenie Izraela było państwową doktryną – oceniała przewodnicząca jednej z organizacji zwalczających antysemityzm w tym kraju, Lela Susskind.

Za: niezalezna.pl – liveleak.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,817FaniLubię
18,074ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy