Holenderski nauczyciel: muzułmańskie dzieci cieszą się z zamachów w Brukseli! Policja już go pouczyła aby nie mówić prawdy! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Holenderski nauczyciel: muzułmańskie dzieci cieszą się z zamachów w Brukseli! Policja już go pouczyła aby nie mówić prawdy!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Holenderski nauczyciel opublikował na Twitterze informację o tym jak zachowywały się muzułmańskie dzieci tuż po islamskich zamachach w Brukseli. Suche fakty: radość, klaskanie, popieranie zbrodniarzy. Wpis został udostępniony przez setki osób oraz informacja rozniosła się po mediach na całym świecie. Już po kilku godzinach policja odwiedziła Holendra aby uświadomić mu, że nie można zaburzać wizji islamu jako “religii pokoju”. Prawda jest nieważna.

Europejskie media skompromitowały dziennikarstwo, skompromitowały rzetelność, najlepiej mogliśmy się o tym przekonać o gwałtach w sylwestrową noc. Media milczały, bo musiały, takie polecenie władz. Nie mogą pokazywać prawdy ponieważ jest ona niezgodna z wizją świata ukutą w pozłacanych, lewicowych salonach Brukseli czy Berlina. Szkoda, że nie pokazują reakcji muzułmanów po zamachach w Paryżu, Madrycie czy na World Trade Center. Wówczas po zamachu z 11 września 2001 roku tysiące muzułmanów wybiegło na ulice świętować zamordowanie znienawidzonych Amerykanów.

Holenderski nauczyciel pyta jak ma prowadzić lekcję z muzułmańskimi dziećmi kiedy te klaszczą po zamachach w Brukseli:

Po kilku godzinach trzech policjantów znalazło pedagoga i „poradziło”, by więcej nie pisał na Twitterze. Taka sytuacja w dzisiejszej Europie…

Zamachy w Brukseli w marcu 2016 – seria terrorystycznych zamachów bombowych przeprowadzonych 22 marca 2016 w Brukseli przez bojowników Państwa Islamskiego; w zamachach zginęły co najmniej 34 osoby, a 200 zostało rannych.

Zobacz: KOMPROMITACJA! Szefowa unijnej dyplomacji płacze na konferencji prasowej! WIDEO!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy