Najbardziej żenująca postać polskich mediów ma czelność kpić z Polaków korzystających z 500+ - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Najbardziej żenująca postać polskich mediów ma czelność kpić z Polaków korzystających z 500+

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

,,Rodzina 500 plus” to rządowy program, z którego Polacy korzystają już od roku. Tymczasem niemal w rocznicę jego wprowadzenia na celownik wziął go Jarosław Kuźniar.

Programem zostało objętych niemal 2,6 mln polskich rodzin, które otrzymały 21 mld złotych. Programem jest objętych ok. 55% wszystkich dzieci poniżej 18 roku życia w Polsce. 77 procent ankietowanych w badaniu CBOS powiedziało ,,tak” programowi. Tymczasem liczby nie przekonują byłego dziennikarza TVN. Udostępnił on tweeta Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, informującego:

1,53 mln dzieci otrzymuje świadczenie po uwzględnieniu kryterium dochodowego na pierwsze dziecko. 705 tys. dzieci to jedynacy

Kuźniar skomentował:

Kogo miał na myśli? Czyżby Rafała Trzaskowskiego (dwójka dzieci), który mówił, że „nie zostawi tych pieniędzy w rękach PiS”, czy może innego posła PO Jacka Tomczaka (piątka dzieci), który też korzysta z programu. Z programu skorzysta też Ryszard Petru (mówi, że zrobi to „tak dla zasady”) oraz Paulina Henning-Kloska, która ma „obowiązek wobec dzieci”, by wziąć te pieniądze. To oczywiście nie koniec listy: niektórzy politycy odmówili odpowiedzi, czy zostaną beneficjentami 500+, np. Agnieszka Pomaska.

To kolejny z tweetów charakterystycznych dla Kuźniara. Wcześniej nazywał ludzi „cebulakami”. Pisał też:

„Polacy przenieśli tradycję kanapki z jajem cuchnącej w przedziale PKP do samolotu. Teraz kurczak w sreberku. Szczęśliwie butów nie zdejmują”

Reakcja internautów była natychmiastowa (w końcu swego czasu hashtagi #kuźniakcwel i #sekretykuźniara cieszyły się wielką popularnością!)

Kuźniar zasłynął jako król obciachu, mianowano go nawet „Królem Cebuli”. Prezenter – wówczas TVN24 – pochwalił się pismu “Grazia”, jak ze swoją dziewczyną i 2-letnią córką podróżował po Kanadzie i USA:

“Podróże są fantastyczne dla dzieci. Widzę, jak Zośka reaguje na wszystko, co nowe. Na ludzi, jedzenie. Na podróż z dzieckiem wcale nie jest trudno się spakować, nie trzeba brać wanienek, krzesełek i Bóg wie czego jeszcze. Fotelik samochodowy? Nie ma sensu. Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało.”

Walmart to słynna amerykańska sieć supermarketów słynących z bardzo niskich cen. Świetnie zarabiający dziennikarz TVN przyznał się więc, że oszukuje ją jak drobny cwaniaczek, kupując, używając, a następnie zwracając towary jako rzekomo “niepasujące”.

Kpił z niego nawet Szymon Majewski:

Znakomite użycie #kuzniarcwel:
Dolewka dla każdego! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #cebuladeals…

Za: niezlomni.com, niezalezna.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy