Najnowszy sondaż CBOS! PiS deklasuje rywali! Ma większe poparcie niż dwie kolejne partie łącznie - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Najnowszy sondaż CBOS! PiS deklasuje rywali! Ma większe poparcie niż dwie kolejne partie łącznie

on

- Reklama-
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w drugiej połowie maja, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z 36 proc. głosów. To najnowsze wyniki sondażu CBOS – podaje TVN24.
Według badania, na drugim miejscu uplasowałaby się Platforma Obywatelska – 16 proc., na trzecim .Nowoczesna – 14 proc., a potem Kukiz’15 – 6 proc. oraz Polskie Stronnictwo Ludowe – 5 proc.

- Reklama -
- Reklama -

Od poprzedniego badania, które CBOS przeprowadziło między 5 a 12 maja poparcie dla partii rządzącej wzrosło o dwa punkty procentowe.

Pozostałe partie uplasowały się poniżej progu wyborczego. Sojusz Lewicy Demokratycznej poparłoby 4 proc. ankietowanych (bez zmian). Na Partię Razem zagłosowałoby 3 proc. respondentów (wzrost o 1 punkt proc.). 3-proc. ankietowanych zagłosowałoby na ugrupowanie KORWiN (bez zmian od poprzedniego sondażu).

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy