w ,

Netflixowa pedofilia! To odrażające!

Netflix zdążył nas przyzwyczaić do tego, jaką opcję polityczną wspiera. Tolerancja i promocja pewnych zachowań i zjawisk, jest tam powszechna i naprawdę zaskakujące jest to, że niekiedy zdarzają się takie perełki jak chociażby “Nie ma jak w rodzinie”.

W ostatnim czasie Netflix wypuścił produkcję opowiadającą o Amy – dziewczynie chcącej wyrwać się ze swojego “chorego” środowiska. W tym celu dołącza do zespołu tanecznego, którego występy mają charakter erotyczny. Nic takiego, pomyśli wielu. Sytuacja ulega zmianie, gdy zorientujemy się, że Amy ma tylko 11 lat. Nic dziwnego, że wielu internautów wściekło się na serwis streamingowy.

Do sieci wyciekł fragment rozmowy z supportem Netflixa

-Jak można było zatwierdzić film seksualizujący dzieci? Kto to podpisał?

-Rozumiemy, że nie wszystkie historie przemawiają do wszystkich naszych widzów, dlatego zawsze inwestujemy w zróżnicowany zakres materiałów z całego świata. Udostępniamy oceny, streszczenia, zwiastuny i kontrole aby pomóc naszym członkom w dokonywaniu właściwych wyborów dla nich samych i ich rodzin.

-Wspieracie pedofilię? Wystarczy proste tak, lub nie.

-Naprawdę nie możemy tego skomentować, ale, choć wierzymy w Netflixie w swobodę twórczą, to szanujemy wszystkie religie i ich kultury, tradycje i wartości

Obrzydliwe wspieranie tak chorych spraw jak pedofilia winno być piętnowane przez wszystkich niezależnie od poglądów. Serwin Netflix, jest dobitnym przykładem tego, jak daleko może posunąć się lobby neobolszewickie.

Serwis przeprosił swoich użytkowników, jednak nie za całą produkcję, a tylko i wyłącznie grafikę ją promującą.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Stare metody nowoczesnych Niemiec!

Przedorędzie ministra zdrowia.