w ,

Cejrowski: „Nie kupujcie tego napoju. Niech zdechnie na półce, przeterminuje się, zardzewieje”

– Nie kupujcie tego napoju. Niech zdechnie na półce; niech się przeterminuje, zardzewieje i sklepikarze to wyrzucą. Niech ta marka zniknie z rynku, bo dla mnie będzie się kojarzyć już z tym środkowym palcem wystawionym na Powstanie Warszawskie – tak Wojciech Cejrowski komentował w „Minęła dwudziesta” TVP Info, aferę ze skandaliczną reklamą jednego z napojów energetycznych.

W środę wybuchł skandal związany z grafiką zamieszczoną 1 sierpnia na profilu Tigera na Instagramie. Reklama pokazywała wyciągnięty środkowy palec oraz napisy: „1 sierpnia dzień pamięci” i „Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie!”. Po fali oburzenia w mediach Firma Maspex usunęła grafikę, przeprosiła za nią i wpłaciła 500 tys. zł na rzecz inicjatywy „Pomoc dla Powstańców”. Odpowiedzialna za komunikację Tigera agencja J. Walter Thompson Group Poland zwolniła osoby odpowiedzialne za ten wpis.
Bez przebaczenia.


Cejrowski: "„Nie kupujcie tego napoju… przez PolandTV

Dziennikarz TVP Info wylewa na wizji Tigera. Zgniecioną puszkę rzuca za siebie [WIDEO]

Według Wojciecha Cejrowskiego, skandal z Tigerem „to nie mógł być błąd”. – To bardzo czytelny gest. Jeśli ktoś wystawia środkowy paluch na Powstanie Warszawskie i to 1 sierpnia, to jest to radykalny oraz mocny symbol. Dostali po ryju przez wszystkich internautów świata – mówił podróżnik.

Cejrowski przekonywał, że napój winien zostać zbojkotowany. – Nie kupujcie tego napoju. Niech zdechnie na półce; niech się przeterminuje, zardzewieje i sklepikarze to wyrzucą. Niech ta marka zniknie z rynku, bo dla mnie będzie się już kojarzyć z tym środkowym palcem wystawionym na Powstanie Warszawskie – mówił oburzony.

Jego zdaniem „niektóre pomyłki wymagają przeprosin, ale nie dają się naprawić”. – Pić ten napój, to jak naszczać na groby Akowców – stwierdził.

Za: TVP.info

Maspex to nie tylko Tiger, to również Tymbark dodawany do skrajnej “Gazety Wyborczej”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Mamy dwóch ambasadorów Republiki Federalnej Niemiec. Tego oficjalnego i Grzegorza Schetynę” [WIDEO]

Szwedzi chcą deportować nawróconą na chrześcijaństwo Irankę. Wiecie jaka jest kara za odejście od islamu w Iranie?