Cejrowski: „Nie kupujcie tego napoju. Niech zdechnie na półce, przeterminuje się, zardzewieje” - PrawicowyInternet.pl
środa, 15 lipca, 2020

Cejrowski: „Nie kupujcie tego napoju. Niech zdechnie na półce, przeterminuje się, zardzewieje”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Nie kupujcie tego napoju. Niech zdechnie na półce; niech się przeterminuje, zardzewieje i sklepikarze to wyrzucą. Niech ta marka zniknie z rynku, bo dla mnie będzie się kojarzyć już z tym środkowym palcem wystawionym na Powstanie Warszawskie – tak Wojciech Cejrowski komentował w „Minęła dwudziesta” TVP Info, aferę ze skandaliczną reklamą jednego z napojów energetycznych.

W środę wybuchł skandal związany z grafiką zamieszczoną 1 sierpnia na profilu Tigera na Instagramie. Reklama pokazywała wyciągnięty środkowy palec oraz napisy: „1 sierpnia dzień pamięci” i „Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie!”. Po fali oburzenia w mediach Firma Maspex usunęła grafikę, przeprosiła za nią i wpłaciła 500 tys. zł na rzecz inicjatywy „Pomoc dla Powstańców”. Odpowiedzialna za komunikację Tigera agencja J. Walter Thompson Group Poland zwolniła osoby odpowiedzialne za ten wpis.
Bez przebaczenia.


Cejrowski: "„Nie kupujcie tego napoju… przez PolandTV

Dziennikarz TVP Info wylewa na wizji Tigera. Zgniecioną puszkę rzuca za siebie [WIDEO]

Według Wojciecha Cejrowskiego, skandal z Tigerem „to nie mógł być błąd”. – To bardzo czytelny gest. Jeśli ktoś wystawia środkowy paluch na Powstanie Warszawskie i to 1 sierpnia, to jest to radykalny oraz mocny symbol. Dostali po ryju przez wszystkich internautów świata – mówił podróżnik.

Cejrowski przekonywał, że napój winien zostać zbojkotowany. – Nie kupujcie tego napoju. Niech zdechnie na półce; niech się przeterminuje, zardzewieje i sklepikarze to wyrzucą. Niech ta marka zniknie z rynku, bo dla mnie będzie się już kojarzyć z tym środkowym palcem wystawionym na Powstanie Warszawskie – mówił oburzony.

Jego zdaniem „niektóre pomyłki wymagają przeprosin, ale nie dają się naprawić”. – Pić ten napój, to jak naszczać na groby Akowców – stwierdził.

Za: TVP.info

Maspex to nie tylko Tiger, to również Tymbark dodawany do skrajnej „Gazety Wyborczej”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,473FaniLubię
18,034ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy