w ,

Nie przeprosisz oprawcy, trafisz do więzienia!

Sprawa związana jest z Polką – Natalią Nitek-Płażyńską, która nagrała swojego terroryzującego Polaków szefa. Pracodawca Polki poniżał polskich pracowników, i w okrutny sposób lżył ich. Za te czyny Hans G. został dwukrotnie skazany zarówno w procesie karnym jak i cywilnym.

Polka nagrała Niemca, gdy ten w obrzydliwy sposób poniżał polskich pracowników.

Nienawidzię Polaków (…) Nie lubię ich, nienawidzę ich. Wszyscy są idiotami. Nawet Afryka jest lepsza – krzyczał Niemiec.

Ponadto Hans G. mówił o sobie, że jest nazistą i zabiłby najchętniej wszystkich Polaków.

Zgodnie z wyrokiem sądu Hans G. ma przekazać na muzeum Stutthof 2250 euro. Historia mogłaby się na tym zakończyć, gdyby nie fakt, że tę samą kwotę ma przekazać na cele charytatywne Natalia Nitek-Płażyńska. Sąd motywuje ten wyrok faktem, iż “obie strony dopuściły się czynów niegodnych”. Gdzie tutaj sprawiedliwość?!

W związku z zaistniałą sytuacją Pani Natalia, złożyła do Gdańskiego sądu wniosek o kasację tego krzywdzącego, absurdalnego wyroku. W ostatni czwartek sąd odrzucił wniosek.

Do sytuacji odniosła się sama zainteresowana, stwierdzając, że nie zastosuje się do wyroku sądu, za co grozi jej areszt.

Taka kara grozi mi w związku z faktem, że nie zamierzam przepraszać mojego prześladowcy – publicznie pochwalającego nazizm Niemca Hansa G. – pisała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Obrażają Polskę i Polaków w produkcji HBO! “Polacy są najgłupsi!”

Michał Woś: Chcemy zakazać promowania ideologii LGBT na uczelniach