w ,

Nieludzkie tortury i bestialski mord chrześcijan w Indiach!

Mieszkańcy wioski Kubua w stanie Jharkhand we wschodnich Indiach nie mogli pogodzić się z tym, że 50-letni Bartu Urau i jego żona 10 lat temu przyjęli chrześcijaństwo. Nasilały się różnego rodzaju szykany i ich forma. Bartu i jego żona nie chcieli wyrzec się swojej wiary.

Mieszkańcy postanowili w bestialski sposób rozprawić się z innowiercami. Zdecydowali się na wyjątkowo brutalne tortury – chrześcijan przetrzymywali przez 17 godzin zanurzonych po szyję w lodowatej wodzie. 50-latka, cierpiącego na zaburzenia układu nerwowego nie udało się uratować. Reanimacja przemarzniętej żony zakończyła się na szczęście sukcesem. W podobny bestialski sposób mieszkańcy wioski zamordowali także ojca 50-latka, również chrześcijanina.

ZOBACZ: Węgry szukają sprzymierzeńców w obronie prześladowanych chrześcijan. Pomoże Polska?

Świadkami nieludzkich tortur było blisko 20 mieszkańców wioski. Wśród nich był także syn Bartu. „– Kiedy dziesięć lat temu mój ociec postanowił się nawrócić, chrześcijaństwo przyjęło jeszcze dziewięć rodzin z naszej wsi. Jednak na skutek prześladowań i ciągłych gróźb (m.in. odcięto im dostęp do wody pitnej i zmuszano do picia krwi przyniesionych w ofierze zwierząt), po kilku latach aż siedem takich rodzin rozstało się z Chrystusem. Chrześcijańskie rodziny z dnia na dzień coraz bardziej obawiały się miejscowych. Szczególnie po tym, gdy powiedziano im, że… demony nie pozwolą im żyć!” – mówi syn tragicznie zmarłych.

Policja nie przedsięwzięła żadnych specjalnych kroków, zamykając sprawę komunikatem , że „50-latek zmarł śmiercią naturalną”. Na liście „World Watch 2017” krajów najbardziej prześladujących chrześcijan, Indie zajmują 15. miejsce na świecie.

Za: pch24.pl, źródło „Global Christian News”

https://www.youtube.com/watch?v=X-AXbYtdc-E

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Koniec z czerpaniem korzyści z nielegalnych majątków! Konfiskata rozszerzona przyjęta przez Sejm.

UWAGA! Anglicy zatrzymali ks. Jacka Międlara za „mowę nienawiści”!!!