Niemcy: 17-letni uchodźca zgwałcił dziewięciolatka! (Wideo) - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Niemcy: 17-letni uchodźca zgwałcił dziewięciolatka! (Wideo)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dziewięcioletni chłopiec z rodziny przebywającej w jednym z azylanckich obozów, uległ ciężkim obrażeniom po tym, jak został wykorzystany seksualnie przez 17-letniego “uchodźcę” w Oldenburgu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że napastnik zaczepił chłopca na ulicy. Potem zaciągnął go do opuszczonego budynku, pobił i brutalnie zgwałcił, co potwierdziły późniejsze oględziny lekarskie.

Sprawca został już zatrzymany i prokurator nie wątpi, że zgromadzony materiał dowodowy pozwoli na skazanie go. Zatrzymano również innego mężczyznę, któremu postawiono zarzut nieudzielenia pomocy. Ofiara trafiła do szpitala. Po opuszczeniu go, wraz z rodziną chłopiec został przeniesiony w inne miejsce

ZOBACZ: Imigranci zgwałcili studentkę i 10-letniego chłopca. Oczekują na azyl w Austrii!

Nie podano narodowości zwyrodnialca, jednak w obozie dla uchodźców większość stanowią Libijczycy, Irakijczycy i Syryjczycy.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy