Niemcy: imigranci zgwałcili kobietę, bo "mieli zły dzień"! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Niemcy: imigranci zgwałcili kobietę, bo “mieli zły dzień”!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przed sądem w Monachium rozpoczął się proces dwóch azylantów z Erytrei, oskarżonych o gwałt dokonany na Niemce w październiku ubiegłego roku. Kobieta została wciągnięta przez nich na klomb w parku ogrodu botanicznego i brutalnie zgwałcona. Niemka wcześniej prosiła ich, aby zachowywali się ciszej, gdyż próbowała zdrzemnąć się na trawniku.

Obaj mężczyźni zostali aresztowani dwa miesiące po ataku i przyznali się do popełnienia przestępstwa. Twierdzą, że pili alkohol i nie pamiętają zbyt wiele. Potwierdzają, że kobieta podeszła do nich i poprosiła o to, by zachowywali się ciszej. Później jeden z nich podszedł do niej i zapytał, czy jest chętna uprawiać seks. Nie czekając na odpowiedź, chwycił ją i zdarł z niej ubranie. Zaproponował przyjacielowi zgwałcenie ofiary w pierwszej kolejności, jednak ten ustąpił mu miejsca i dokonał ostatecznie gwałtu po nim.

Zapytany przez sędziego dlaczego to zrobił, oskarżony powiedział:
– Wiesz, jak to jest, mieliśmy zły dzień.
Wtedy sędzia odpowiedział z sarkazmem:
– To nie był zły dzień tylko dla ciebie.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,834FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy