Niemcy: "odważni" anarchiści pobili kobietę i polityka AfD. Uciekli na widok policji... - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Niemcy: “odważni” anarchiści pobili kobietę i polityka AfD. Uciekli na widok policji…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Lewaccy ekstremiści zaatakowali radnego miejskiego Alternatywy dla Niemiec ze Stuttgartu. Mężczyzna został pobity i trafił do szpitala. To nie pierwszy przypadek agresji wobec polityków AfD.

Radny miejski ze Stuttgartu, Eberhard Brett, w ubiegły czwartek planował dostać się na wiec wyborczy swojej partii, Alternatywy dla Niemiec. Został jednak zatrzymany przez lewackich demonstrantów, którzy ze względu na krytykę liberalnej polityki imigracyjnej uważają AfD za partię faszystowską i ksenofobiczną.

Brettowi najpierw ubliżano, a potem został zaatakowany fizycznie. Gdy bronił się przed napastnikami podręczną teczką, został obalony na ziemię zadanym z tyłu ciosem drewnianą deską. Lewaccy agresorzy następnie bili pięściami i kopali leżącego na ziemi polityka. Cios w plecy zadano także kobiecie, która towarzyszyła Brettowi. Napastników rozpędziła ostatecznie policja.

92% lewicowych aktywistów mieszka z rodzicami!

Polityk AfD odniósł obrażenia głowy. Został karetką przewieziony do pobliskiego szpitala, który mógł opuścić dopiero następnego dnia.

Wkrótce po ataku funkcjonariusze zatrzymali 18-letniego mężczyznę. Po stwierdzeniu jego tożsamości na komisariacie wypuszczono go na wolność. Policja przyznała, że 18-latek, związany z kręgami lewackimi, łamał prawo już w przeszłości. Brett oraz sama AfD zamierzają postawić mu teraz zarzuty.

Demonstracja, której członkowie zaatakowali polityka, odbywała się na terenie należącym do diecezjalnej Caritas. Lewakom nie udało się zarejestrować manifestacji u władz miejskich i wówczas z pomocą przyszła im ta kościelna organizacja.

Ostatni atak nie był pierwszym wymierzonym w Bretta. W ubiegłym roku lewaccy ekstremiści zniszczyli elewację jego mieszkania i prowadzonej przezeń kancelarii prawnej, drzwi do obu lokali zaklejając dodatkowo pianką budowlaną.

Politycy AfD regularnie padają ofiarą napaści ze strony środowisk lewackich. Niemieckie media konserwatywne niemal każdego miesiąca informują o pobiciach oraz atakach na prywatne mieszkania i biura. W 2015 roku doszło nawet do podpalenia samochodu europoseł Alternatywy, Beatrix von Storch.

Źródła: jungefreiheit.de, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,226FaniLubię
17,873ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy