92% lewicowych aktywistów mieszka z rodzicami! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

92% lewicowych aktywistów mieszka z rodzicami!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Niemiecki Bild opublikował wyniki badań nad działaczami organizacji lewicowych, uczestniczącymi w protestach w Berlinie, wyniki nie są zaskakujące. Aż 92% lewackich, agresywnych aktywistów mieszka z rodzicami, a jedna trzecia jest bezrobotna.

Warto o tym pamiętać kiedy kolejny raz będziesz słuchać zwolennika Partii Razem próbującego bełkotać coś o ekonomii czy o gospodarce. Ludzie, którzy nie mają żadnych zawodowych sukcesów najchętniej popierają rozdawnictwo publicznych pieniędzy – innymi słowy, lenie chcą być utrzymywani przez pracujących. Te same osoby należą do organizacji takich jak “Refugees Welcome” i tutaj znowu trzeba pamiętać, że to nie oni utrzymują przybyłych “uchodźców”, a osoby pracujące i płacące podatki.

Dziennikarze Bilda informują, że zdecydowana większość działaczy lewicowych protestujących w Berlinie to młodzi mężczyźni, którzy żyją z rodzicami i w dużej mierze są na utrzymaniu rodziców. Badanie zostało przeprowadzone na 873 zatrzymanych “lewicowych-bojówkarzach”. 84% z nich stanowili mężczyźni, 72% było w wieku pomiędzy 18 a 29 rokiem życia. Jedna trzecia z nich była bezrobotna, a 92 procent wciąż mieszkała z rodzicami.

Wśród zatrzymanych za przestępstwa popełnione przeciwko innym osobom, aż 80% ofiar stanowili policjanci, a 15% prawicowi aktywiści.

Za: bild.de

I na koniec tego krótkiego artykułu, kilka ciekawych informacji o Antifie:

Tutaj, dzielni anarchiści pokonali jedynego w swojej ulicznej karierze wroga, kosz na śmieci:

Fotografowi udało się uchwycić członków Antify w ich środowisku naturalnym – w ściekach. Widzimy bardzo rzadkie w tym środowisku zjawisko, mycia się:

I oficjalne logo Antify:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy