Źródło: YouTube
w ,

92% lewicowych aktywistów mieszka z rodzicami!

Niemiecki Bild opublikował wyniki badań nad działaczami organizacji lewicowych, uczestniczącymi w protestach w Berlinie, wyniki nie są zaskakujące. Aż 92% lewackich, agresywnych aktywistów mieszka z rodzicami, a jedna trzecia jest bezrobotna.

Warto o tym pamiętać kiedy kolejny raz będziesz słuchać zwolennika Partii Razem próbującego bełkotać coś o ekonomii czy o gospodarce. Ludzie, którzy nie mają żadnych zawodowych sukcesów najchętniej popierają rozdawnictwo publicznych pieniędzy – innymi słowy, lenie chcą być utrzymywani przez pracujących. Te same osoby należą do organizacji takich jak „Refugees Welcome” i tutaj znowu trzeba pamiętać, że to nie oni utrzymują przybyłych „uchodźców”, a osoby pracujące i płacące podatki.

Dziennikarze Bilda informują, że zdecydowana większość działaczy lewicowych protestujących w Berlinie to młodzi mężczyźni, którzy żyją z rodzicami i w dużej mierze są na utrzymaniu rodziców. Badanie zostało przeprowadzone na 873 zatrzymanych „lewicowych-bojówkarzach”. 84% z nich stanowili mężczyźni, 72% było w wieku pomiędzy 18 a 29 rokiem życia. Jedna trzecia z nich była bezrobotna, a 92 procent wciąż mieszkała z rodzicami.

Wśród zatrzymanych za przestępstwa popełnione przeciwko innym osobom, aż 80% ofiar stanowili policjanci, a 15% prawicowi aktywiści.

Za: bild.de

I na koniec tego krótkiego artykułu, kilka ciekawych informacji o Antifie:

Tutaj, dzielni anarchiści pokonali jedynego w swojej ulicznej karierze wroga, kosz na śmieci:

Fotografowi udało się uchwycić członków Antify w ich środowisku naturalnym – w ściekach. Widzimy bardzo rzadkie w tym środowisku zjawisko, mycia się:

I oficjalne logo Antify:

Prof. Bogusław Wolniewicz o szkalowaniu Polaków na arenie międzynarodowej

Krajom „starej Unii” nie podoba się silna pozycja polskich firm transportowych. Dlatego zamierzają je zniszczyć!