w , ,

Niemieccy Zieloni w oparach absurdu. Twierdzą, że bez islamu „byłoby nudno”!

Bez islamu byłoby w Niemczech nudno – mówi Katrin Göring-Eckardt, czołowa kandydatka Zielonych w wyborach do Bundestagu.

Niemieccy Zieloni to najbardziej gorliwa w przyjmowaniu do kraju islamskich imigrantów partia przekonująca, że wszystkie problemy z napływającymi gośćmi da się rozwiązać „integracją” i „inkulturacją”. Swoistym świadectwem tego myślenia, dla wielu mogącego wyglądać na zupełne oderwanie od rzeczywistości, dała czołowa kandydatka ugrupowania w wyborach do Bundestagu, Katrin Göring-Eckardt. W wyemitowanej kilka dni temu rozmowie z berlińskim „Radio Eins” stwierdziła, że bez islamu… byłoby w Niemczech nudno.

ZOBACZ: UWAGA! Imigranci w Berlinie pobili mężczyznę, bo nosił łańcuszek z krzyżykiem!

– Oczywiście, że islam należy do Niemiec i naturalnie do Niemiec należą także muzułmanie. Myślę, że możemy być z tego naprawdę zadowoleni. Byłoby bardzo nudno, gdybyśmy mieli do czynienia tylko ze sobą – stwierdziła polityk.

Jak komentuje konserwatywny portal unzensuriert.de, rzeczywiście życie codzienne byłoby w Niemczech nieporównanie nudniejsze, gdyby nie nieustanne „odosobnione wypadki” – ataki terrorystyczne, planowane zamachy czy gwałty.

Szefem niemieckich Zielonych jest Cem Özdemir, syn tureckich imigrantów, określający się mianem „świeckiego muzułmanina”.

Niemieccy lewicowi politycy w toczącej się obecnie kampanii wyborczej rywalizują o elektorat muzułmański, tradycyjnie bardzo niechętny partiom konserwatywnym, w tym CDU. Przekraczają przy tym niekiedy różne granice, czego w ostatnich tygodniach symbolem stała się wypowiedź wiceminister ds. integracji, socjaldemokratki Aydan Özoğuz. W jednym z artykułów prasowych Özoğuz stwierdziła, że coś takiego jak „niemiecka kultura” w ogóle nie istnieje, bo RFN to kraj całkowicie multi-kulturowy.

https://prawicowyinternet.pl/szwedzka-gmina-kupila-mieszkania-za-14-milionow-koron-dla-jednego-imigranta-i-jego-trzech-zon/

Źródło: unzensuriert.de, pch24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Port w Gdańsku coraz groźniejszy dla niemieckich portów. W 2009 r. przeładowano w nim 18,9 mln/t. towarów. W ’17 r. będzie to już 39 mln/t.!

Muhammad jednym z najpopularniejszych imion nadawanych noworodkom w Anglii i Walii w roku 2016