UWAGA! Imigranci w Berlinie pobili mężczyznę, bo nosił łańcuszek z krzyżykiem! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

UWAGA! Imigranci w Berlinie pobili mężczyznę, bo nosił łańcuszek z krzyżykiem!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Berlinie trzech młodych mężczyzn napadło i pobiło 39-latka – poinformował dziennik „Die Welt”. Prawdopodobnie napastnikom nie spodobał się łańcuszek z krzyżykiem, jaki ofiara nosiła na szyi. Rzeczniczka prasowa prezydium policji w Berlinie, w rozmowie z Polskim Radiem nie wykluczyła, że napastnikami mogli być uchodźcy z Północnej Afryki.

Rzeczniczka prasowa berlińskiej policji powiedziała Polskiemu Radiu, że służby ścigania poszukują trzech młodych mężczyzn w wieku około 14-16 lat, którzy nocy w sobotę, w dzielnicy Prenzlauer Berg dokonali napadu.

– Nie można wykluczyć, że poszukiwani napastnicy pochodzą z krajów arabskich – powiedziała rzeczniczka. Z zeznań świadków wynika, że sprawcy, mówiący słabo po niemiecku, wulgarnymi słowami obrażali ofiarę. Pobili go, zerwali mu z szyi krzyżyk i uciekli.

Sprawę napadu potraktowano poważnie, bowiem śledztwo nad nim przejął wydział Ochrony Państwa z policji śledczej w Berlinie. Zajmuje się on zapobieganiem i zwalczaniem czynów kryminalnych motywowanych politycznie, w tym m.in. przestępstw dokonanych przez skrajną lewicę, neonazistów, cudzoziemców i skrajnych islamistów.
Za: TVP.info, IAR

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy