Niemieckie media w Polsce każą nam przyjmować imigrantów - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Niemieckie media w Polsce każą nam przyjmować imigrantów

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kiedy ponad 90% Polaków wyraża sprzeciw wobec przyjmowania imigrantów, kiedy przez całą Polskę przelewa się fala protestów, na które przychodzą tysiące osób, kiedy jednym głosem mówią Kaczyński, Ryfiński i Korwin – to widać jak na dłoni kto sprzyja interesom Polski a kto mocodawców ma na Zachodzie czy zwyczajnie od lat deklaruje swoją antypolskość. Co lepsze, jeszcze większym poparciem idea nieprzyjmowania imigrantów przez Polskę cieszy się wśród samych imigrantów. Wszyscy jednym głosem krzyczą “Germany! Germany!” – zatem droga wolna, szturmujcie swoje wymarzone Niemcy.

Nie po to jednak Niemcy wykupiły praktycznie cały rynek polskiej prasy, nie po kanclerz Merkel załatwiała posadki rudemu Kaszubowi i komisarz Bieńkowskiej i wreszcie nie po to wspierali w każdej sytuacji Platformę Obywatelską aby teraz naród polski mógł mieć swoje zdanie i mógł się sprzeciwiać woli Niemiec. O tym, że będziemy mieć narzucone przyjęcie imigrantów pisałem tutaj: Musimy przyjąć imigrantów! – brukselska zdrada za judaszowe euro

18 września w ponad czterdziestu redakcjach na terenie Polski pojawiła się broszurka “Więcej wiedzy – mniej strachu”. Wydana oczywiście z inicjatywy Gazety Wyborczej. Poza wieloma faktami prawnymi, takimi jak: informacje o tym jak uzyskać status uchodźcy czy jaką pomoc uzyskują w Polsce uchodźcy, nie ma ani słowa o tym, o czym mówią praktycznie wszyscy Polacy:

✒ nie ma słowa o tym jak rośnie przestępczość po przybyciu imigrantów z Afryki,
✒ nie ma słowa o tym jak wygląda ich asymilacja, jaki odsetek uczy się lokalnego języka
✒ nie ma słowa o tym ilu z imigrantów podejmuje legalną pracę w kraju, do którego przybyło
✒ nie ma słowa o akcji łączenia rodzin
✒ nie ma słowa o ich podejściu do chrześcijan w krajach skąd pochodzą (film)
✒ nie ma słowa o podejściu do kobiet, do akceptacji gwałtów, o dyskryminacji mniejszości

Drogie media, jeśli chcecie aby Polacy nie bali się przyjmowania islamskich imigrantów to zbierzcie fakty z krajów takich jak Francja, Szwecja czy Dania i “przedstawcie tylko odpowiedzi, fakty, definicje i liczby”. Niestety ale my już te fakty znamy i dlatego Polacy nie chcą imigrantów i boją się o swoją ojczyznę!

Ale przejdźmy do tematu artykułu; pokażmy jakie media, z jakim kapitałem wzywają nas do “otwartości”. Posłużę się grafiką użytkownika K8yy z portalu wykop.pl:
UchodzcywPolsce

Dziwicie się? Niemieckie media w Polsce, jak zwykle realizują niemiecką politykę w Polskę – wszystkie te media konsekwentnie atakują Prawo i Sprawiedliwość, Ruch Narodowy nazywają nazistami i co chwilę piszą o “upadku Pawła Kukiza”. Niemcom nie jest na rękę silna i niezależna Polska, wolą mieć nas za europejskich parobków, dlatego też od lat wspierają Platformę, której główna idea polityczna to grubość własnego portfela.


Starszy Pan mówi prawdę, media oczywiście zrobiły z niego “mohera”, “prawicowego oszołoma” ale facet podaje proste fakty.

A teraz może wymieńmy gazety i portale należące do Niemców:
Polska Press (wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Verlagsgruppe Passau) – sieć portali MM Moje Miasto, Polska Dziennik Bałtycki, Polska Dziennik Łódzki, Polska Dziennik Zachodni, Polska Gazeta Krakowska, Polska Głos Wielkopolski, Polska Gazeta Wrocławska, Express Ilustrowany, Kurier Lubelski, Tele Magazyn, Super Tele, TV Pilot, Moto Express, Autogiełda Wielkopolska, „Jarmark”, Motojarmark, Nasze Miasto, Echo Miasta, Gratka.pl, Alegratka.pl, NaszeMiasto.pl, TeleMagazyn.pl, Wiadomości24.pl, Dziennik Polski, Polska “The Times” i wiele innych. Zatrudniają ok. 2600 osób, w tym ok. 760 dziennikarzy.
Axel Springer Polska (część międzynarodowej spółki mediowej Ringier Axel Springer Media AG) – Onet.pl, Nk.pl, Skapiec.pl, Fakt, Przegląd Sportowy, Sport, Newsweek Polska, Forbes, Auto Świat, Fakt TV, Fakt Gwiazdy, Fakt Historia, Komputer Świat, Komputer Świat Twój Niezbędnik, Komputer Świat Gry, Skarb, „Dziennik Polska-Europa-Świat”, „Dziennik Gazeta Prawna”.
Bauer Media Polska – RMF FM, Radio Gra Toruń, Interia.pl, MaxModels.pl, Styl.pl, Bravo.pl, Pomponik.pl, Światseriali.pl, Smaker.pl, Deccoria.pl, Srebrnaagrafka.pl, Strefa.pl, Pani, Twój Styl, SHOW, Mam dziecko, Świat kobiety, Kobieta i Życie, Tina, Olivia, Życie na Gorąco, Twoje Imperium, Bravo, CD-Action, PC Format, Tele Świat, Świat Wiedzy.
Gruner+Jahr Polska – “Claudia”, “Rodzice”, “Focus”, “Gala”, “Glamour”, “National Geographic Polska”, Kobieta.pl, Rodzice.pl, Epuls.pl.
Oczywiście do wszystkich gazet dochodzą jeszcze ich strony internetowe.

W niemieckich łapach są zatem prawie wszystkie największe wydawane w Polsce gazety, największe portale internetowe ale również serwisy społecznościowe. Czy to jest europejska solidarność? Że we własnym kraju jak chcę kupić niezależną gazetę to muszę kupić katolicki “Nasz Dziennik”? To jest chyba jasne, że mając taką wielką tubę propagandową mogą kształtować opinie i poglądy Polaków, mogą wpływać na wybory, mogą wpływać na poglądy Polaków. Dzisiaj Niemcy przerażone tym, że tysiące imigrantów chce się u nich osiedlić – muszą wmówić Polakom, że imigranci to całkiem fajna sprawa i ogólnie to Polska zyska na ich przyjęciu. Tomasz Lis zaczął nawet odwoływać się do chrześcijańskiego miłosierdzia… :)

Kilka słów o tym jak wygląda “europejska solidarność” w praktyce

Drogie niemieckie media, w tej sprawie Polaków nie da się już okłamywać. Mówimy jasno: nie chcemy tutaj islamskich imigrantów!. Wiemy, że opłacacie tysiące “dziennikarzy” ale jest jeszcze Internet gdzie nie wszyscy sprzedają się za niemieckie pieniądze.

PS. Oczywiście w artykule nie wspominam nawet o Agorze; “Gazeta Wyborcza”, “Metro”. Nie ma sensu. Chyba każdy czytelnik tego bloga wie do czego jedynie może służyć ten papier.

Przeczytaj również: Musimy przyjąć imigrantów! – brukselska zdrada za judaszowe euro

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy