w ,

Niemka spowodowała kolizję mając 2,20 promila alkoholu w organizmie. Następnie zaatakowała policjantkę! SZYBKI WYROK! BRAWO!

Wczoraj sąd w Świnoujściu wydał wyrok w wobec 41-letniej obywatelki Niemiec, która dwa dni temu będąc w stanie nietrzeźwości spowodowała kolizję, a następnie naruszyła nietykalność cielesną interweniującej policjantki. Kobieta została skazana w dwa dni po zderzeniu, została rozliczona w trybie przyspieszonym.

W miniony wtorek w Świnoujściu policjanci patrolujący miasto zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. Kierująca mazda jadąc z przeciwnego pasa ruchu widząc interwencje policyjną na drodze zwolniła. Natomiast jadąca za nią 41-letnia obywatelka Niemiec nie zareagowała prawidłowo na sytuację na drodze i wjechała w tył mazdy. Mimo, iż to ona odpowiedzialna była za kolizję, gdy opuściła swój pojazd miała pretensję do innych uczestników zdarzenia. Awanturowała się przy tym i zachowywała agresywnie wobec kierującej mazdą.

Mundurowi podjęli interwencję wobec agresorki, ta jednak nie reagowała na polecenia policjantów a swoją agresję skierowała na interweniującą funkcjonariuszkę. Zaczęła szarpać policjantkę, a nawet uderzać pięściami. 41-latka została zatrzymana, badanie wykazało ponad 2,20 promila alkoholu w jej organizmie.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie i wytrzeźwieniu zatrzymana usłyszała zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszki oraz kierowania w stanie nietrzeźwości. Ponadto kobieta obwiniona została za spowodowanie kolizji. Obie te sprawy w trybie przyspieszonym zostały skierowane do sądu.

Dwa dni po zatrzymaniu wobec oskarżonej zapadł wyrok skazujący ją na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Został wydany również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 7 lat oraz zasądzono 1000 zł nawiązki na rzecz policjantki.
Za kolizję sąd ukarał Niemkę grzywną w wysokości 1000zł.

Za: podkom. Mirosława Rudzińska, policja.gov.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Powinni ja wsadzic do wiezienia za takie zachowanie a tak dostala grzywne smiesznie niską i wyrok w zawieszeniu.Pff…też mi dopiero!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Burdy na Krakowskim Przedmieściu jedyną nadzieją dla totalnej opozycji. Właśnie dlatego dążą do konfrontacji!

Chcesz zobaczyć jak wyglądała ostatnia miesięcznica smoleńska? Zapraszam na ponad godzinną relację!