Niemka spowodowała kolizję mając 2,20 promila alkoholu w organizmie. Następnie zaatakowała policjantkę! SZYBKI WYROK! BRAWO! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Niemka spowodowała kolizję mając 2,20 promila alkoholu w organizmie. Następnie zaatakowała policjantkę! SZYBKI WYROK! BRAWO!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wczoraj sąd w Świnoujściu wydał wyrok w wobec 41-letniej obywatelki Niemiec, która dwa dni temu będąc w stanie nietrzeźwości spowodowała kolizję, a następnie naruszyła nietykalność cielesną interweniującej policjantki. Kobieta została skazana w dwa dni po zderzeniu, została rozliczona w trybie przyspieszonym.

W miniony wtorek w Świnoujściu policjanci patrolujący miasto zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. Kierująca mazda jadąc z przeciwnego pasa ruchu widząc interwencje policyjną na drodze zwolniła. Natomiast jadąca za nią 41-letnia obywatelka Niemiec nie zareagowała prawidłowo na sytuację na drodze i wjechała w tył mazdy. Mimo, iż to ona odpowiedzialna była za kolizję, gdy opuściła swój pojazd miała pretensję do innych uczestników zdarzenia. Awanturowała się przy tym i zachowywała agresywnie wobec kierującej mazdą.

Mundurowi podjęli interwencję wobec agresorki, ta jednak nie reagowała na polecenia policjantów a swoją agresję skierowała na interweniującą funkcjonariuszkę. Zaczęła szarpać policjantkę, a nawet uderzać pięściami. 41-latka została zatrzymana, badanie wykazało ponad 2,20 promila alkoholu w jej organizmie.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie i wytrzeźwieniu zatrzymana usłyszała zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszki oraz kierowania w stanie nietrzeźwości. Ponadto kobieta obwiniona została za spowodowanie kolizji. Obie te sprawy w trybie przyspieszonym zostały skierowane do sądu.

Dwa dni po zatrzymaniu wobec oskarżonej zapadł wyrok skazujący ją na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Został wydany również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 7 lat oraz zasądzono 1000 zł nawiązki na rzecz policjantki.
Za kolizję sąd ukarał Niemkę grzywną w wysokości 1000zł.

Za: podkom. Mirosława Rudzińska, policja.gov.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,223FaniLubię
17,877ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy