w ,

NITRAS SZABROWNIK! Oto jak poseł PO szanuje cudzą własność! [WIDEO]

Nagranie ukazujące posła PO Sławomira Nitrasa, który chodzi między ławami zajmowanymi przez posłów Prawa i Sprawiedliwości i najwyraźniej… czegoś szuka. Do kontrowersyjnego filmu, który zarejestrowały sejmowe kamery odniósł się dziś szef klubu PiS Ryszard Terlecki. „W czasie tego nagrania widać wyraźnie na tym filmie (…) znanego posła Platformy Obywatelskiej, który przeszukuje rzeczy pozostawione przez posłów Prawa i Sprawiedliwości na sali” – mówi oburzony Terlecki.

Nie wiem jak Wy ale ja w pełni zgadzam z komentarzem posła Artura Szałabawki, takie zachowanie można porównać do zwykłego złodziejstwa:

KONIECZNIE ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O pOŚLE NITRASIE:

Sławomir Nitras w 10 miesięcy wydzwonił 30 732 zł z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY! Szczecińska Platforma w pełnej krasie!

https://www.youtube.com/watch?v=MPk4naaCRas

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Ten Nitras to poseł-pajac, to członek PO-błazen, to pchający się na szkło i do mikrofonów (cieszył się za swego haniebnego plądrowania półek PIS-u) – dureń; to prowokujący Panów ze Straży Marszałkowskiej do dania mu po ryju – prowokator (film na Frondzie lub TVRepublika). Czy Wy wiecie, że to coś aspiruje do roli Prezydenta Miasta Szczecina ? To tak, jak by świnia aspirowała do roli primabaleriny.
    Tak, świat stanął z nóg na głowie – mam nadzieję, że wkrótce wróci na właściwą pozycję, zaś pozbawione honoru cymbały pójdą w niebyt, a w pierwszym szeregu będzie szedł ten buc i megaloman (popatrzcie na żałosne jego zdjęcia stylizowane na Bonda, albo może wręcz na Słowackiego – doprawdy prawdziwy umysłowy pacanów).Dlaczego nie żądacie aby złożył Mandant i nie hańbił Polskiego Sejmu swoją w nim obecnością.

  2. Nie no pan Datek Matecki, trzeba zapamiętać Zarąbiste pan pisze komentarze, pulicer jak nic, się należy. Trzymam kciuki (Sarkazm oczywiście )

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Rafał Ziemkiewicz: “nowoczesny Rysiek przez własną głupotę stracił dotację budżetową”

Niemcy: półtora letnie dziecko kopnięte w twarz podczas ataku Syryjczyków w autobusie!